RTX 3060 Eagle OC'de Hashrate kısıtlaması var mı?

Selam arkadaşlar,

Acaba aşağıdaki kart için herhangi bir kazım sınırlaması var mı? Var ise bu kısıtlamayı aşabilmemin bir yolu var mı?
Sürücü değişikliğiyle sorun gideriliyor diye biliyorum fakat bilen biriside söylerse güzel olur.

Gigabyte GeForce RTX 3060 Eagle OC 12G GV-N3060EAGLE

Yani bildiğim kadarı ile (LHR) yazma zorunluluğu bulunmuyor o nedenle sıkıntı yani kesin bir şey diyemez kimse kazım sınırlaması var LHR olan modellerde bu kaldırılamıyor driverle alakalı değil diye biliyorum.

LHR modellerde şu an için aşma yolu yok. NBMiner programı ile kazarsanız kısıtlama biraz aşılmıştı %50 kazım gücü, %68'e çıkartılmıştı ama şimdilik o kadar. RVN'de kısıtlama yok ama onların da 1-2 ay sonra ne kadar kazandıracağı muamma.
Anladım hocam bir şekilde aşamayacaksam maddi yönden zararı çok olur

Ben 2 adet 3060 aldım. Biri MSI diğeri ghost, LHR V2 yuzunden kazımları yarı yarıya düşüyor. 24 MH alınıyor. 470.05 driver sürümü işe yaramıyor. Belki daha sonralardan bunu halletcekler ama şu anlık iade etmeyi planlıyorum.

Elimde RTX 2060 var. 31,50 MH kazım ile devam ediyorum. Bunu 2 katina cikarmak niyetindeyim. Rtx 30 serileri düşünüyorum. Ama fiyat olarak uzun vadeli bir dönemi sokuyor. O yüzden biraz kararsızım.

Geri
Yukarı