RTX 3060 ekran kartı tavsiyesi.

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar toplamayı düşündüğüm sistem şu;
  • İşlemci: Ryzen 5 5600X
  • Anakart: MSI MPG B550 Gaming Carbon Wi-Fi
  • Ekran Kartı: ?
  • Ram: Corsair Vengeance RGB PRO 32 GB (4x8) 3200 MHz DDR4 CL16
  • Depolama: Seagate Firecuda 510 SSD (1 TB / ZP1000GM30011)
  • PSU: Thermaltake 850W Toughpower GF1 80+ Gold Tam Modüler
  • Kasa: Raijintek PONOS MS 4x12cm Adreslenebilir ARGB LED Fanlı, Mesh Ön Panelli ATX Kasa
  • Soğutma: SilverStone PF240 ARGB Sıvı Soğutma
  • Monitör: Acer Nitro VG272UP (UM.HV2EE.P01) Monitör değişebilir. Çünkü; fiyatı bayağı tuzlu. Onun yerine Full HD 144-165 hz 1ms bir monitör olabilir.
  • Klavye: COOLER MASTER CK550 V2 Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye
  • Mouse: STEELSERIES SSM62513 Rival 3 RGB Gaming Mouse Siyah
  • Kulaklık: SteelSeries Arctis 1 Wireless USB-C Mikronlu Oyuncu Kulaklığı
Ekran Kartı için bütçem kısıtlı olabildiğince düşük ücretli olsun. Soğutması iyi olsun. 3 fanlı olması tercihim olur ama 2 fanlı olsa da olur. Sıfır almak istiyorum.

Son düzenleme:
İki gün önce 8000 TL'ydi Allah cezasını versin böyle piyasanın.

Hocam arkadaşım sistem topluyordu bundan alırım diyordu :D 8k iken.

Bu fiyata mı? Bir de yurt dışında. Hayatta almam. Burdan alırım hem garantisi olur hem bir sorun olduğunda tüketici mahkemesi felan var. Ekran kartı stokta yok. Istediğim Monitör, Kalvye, Mouse, Kasa yok.
12-13 bin arasına denk geldiği oluyordu, burada gördüğüm kadarıyla indirimlerle falan o fiyatlarda oluyordu.
Bu fiyata mı? Bir de yurt dışında. Vergisi kargo ücreti Hayatta almam. Burdan alırım hem garantisi olur hem bir sorun olduğunda tüketici mahkemesi felan var. Ekran kartı stokta yok. Istediğim Monitör, Klavye, Mouse, Kasa yok.

3060Ti var. 16 bin civarına.

Son düzenleme:
Arkadaşlar toplamayı düşündüğüm sistem şu;
  • İşlemci: Ryzen 5 5600X
  • Anakart: MSI MPG B550 Gaming Carbon Wi-Fi
  • Ekran Kartı: ?
  • Ram: Corsair Vengeance RGB PRO 32 GB (4x8) 3200 MHz DDR4 CL16
  • Depolama: Seagate Firecuda 510 SSD (1 TB / ZP1000GM30011)
  • PSU: Thermaltake 850W Toughpower GF1 80+ Gold Tam Modüler
  • Kasa: Raijintek PONOS MS 4x12cm Adreslenebilir ARGB LED Fanlı, Mesh Ön Panelli ATX Kasa
  • Soğutma: SilverStone PF240 ARGB Sıvı Soğutma
  • Monitör: Acer Nitro VG272UP (UM.HV2EE.P01) Monitör değişebilir. Çünkü; fiyatı bayağı tuzlu. Onun yerine Full HD 144-165 hz 1ms bir monitör olabilir.
  • Klavye: COOLER MASTER CK550 V2 Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye
  • Mouse: STEELSERIES SSM62513 Rival 3 RGB Gaming Mouse Siyah
  • Kulaklık: SteelSeries Arctis 1 Wireless USB-C Mikronlu Oyuncu Kulaklığı
Ekran Kartı için bütçem kısıtlı olabildiğince düşük ücretli olsun. Soğutması iyi olsun. 3 fanlı olması tercihim olur ama 2 fanlı olsa da olur. Sıfır almak istiyorum.
kardeş zaten 1080p monitörün var gidip 3080 alsan bile o %30 %20 kullanıcak kendini valorant cs go vb oyunlarda o yüzden 3060 veya 1660ti,veya 2000 serisinden bir kart almanı tavsiye ederim

kardeş zaten 1080p monitörün var gidip 3080 alsan bile o %30 %20 kullanıcak kendini valorant cs go vb oyunlarda o yüzden 3060 veya 1660ti,veya 2000 serisinden bir kart almanı tavsiye ederim
Hocam tanışıyor muyuz? Bende monitör felan yok. Nerden çıktı bende monitör olduğu? Ben zaten RTX 3060 arıyorum. Bana göre yani kişisel olarak GTX 1660 Ti devri eski de kaldı. Zaten RTX 3000 serisi dururken neden neden RTX 2000 serisi alayım.

Ara sıra oyun oynarım tabi ama Valorant, CS GO gibi oyunları sevmiyorum. Ben daha çok hikaye tabanlı, hayatta kalma ve simülasyon seviyorum. Ayrıca ben toplayacağım sistem de yazılım, 3d modelleme, mimari, render, photoshop gibi konularda kendimi geliştirmek için alacağım.

Hocam tanışıyor muyuz? Bende monitör felan yok. Nerden çıktı bende monitör olduğu? Ben zaten RTX 3060 arıyorum. Bana göre yani kişisel olarak GTX 1660 Ti devri eski de kaldı. Zaten RTX 3000 serisi dururken neden neden RTX 2000 serisi alayım.

Ara sıra oyun oynarım tabi ama Valorant, CS GO gibi oyunları sevmiyorum. Ben daha çok hikaye tabanlı, hayatta kalma ve simülasyon seviyorum. Ayrıca ben toplayacağım sistem de yazılım, 3d modelleme, mimari, render, photoshop gibi konularda kendimi geliştirmek için alacağım.
Onun yerine Full HD 144-165 hz 1ms bir monitör olabilir. şunu yazmışsın oraya
1660ti devri eskide kalmadı onuda söyliyim hala cok sayıda kişi tercih yapıyo cünkü cok güclü bir ekran kartı ben bir 3060ti kullanıcısı olarak benim ekran kartım daha cogu oyunda %60 gecmedi

he bu arada 30 serisi varken neden 20 serisi aliyim demişsin herkes senin gibi zengin olmayabilir!!!

Yeni konular

Geri
Yukarı