RTX 3060 ekran kartı yeni nesil oyunlarda yeterli olur mu?

Kartın günümüzde nasıl performans verebildiğiyle ilgili aşağı yukarı fikir edinmek için bu videoya bakabilirsin. Bence dediğim gibi ileriye dönük bir tarafı yok artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeyi 4.000 TL daha arttırıp bunu almanı öneririm.

Bak bunu alabilirsin masaüstüne karşılık ama şahsen ben yine de masaüstü öneririm.

RTX 3060 maalesef ki günümüz için yeterli bir kart değil. Özellikle son zamanlarda çıkan oyunların gerek optimizasyon olarak sıkıntılı olması, gerek daha yüksek sistem gereksinimden dolayı yetersiz kalıyor. Ha bundan 1-2 sene önce çıkmış oyunları orta-yüksek ayarda rahat oynatır orası ayrı.

3060 alabilirsiniz şuandaki oyunları yüksejte oynatıyor ilerde düşüğe alırsınız birşey olmaz. Bende dlss3 var fakat sadece cp77de kullanabildim diğer oyunlarda yok şimdiki aklım olsa 30 serisi alırdım.

Aynen boş yorum, gidip bak YouTube'dan laptop la masaüstü arasında ne kadar FPS farkı var ya en az 100 FPS farkı var 100 FPS az mı?

Dostum 100 FPS hangi oyunda fark ediyor basit FPS oyunlarında mı? Biz burada grafik yönünden ön plana çıkan oyunları konuşuyoruz bahsettiğin oyunları ekran kartın olmadan sadece güçlü bir işlemciyle bile 80-90 FPS oynayabiliyorsun.

Her zaman yenisini almak daha mantıklı ama butceyise fazla Zorlamak istemiyorum ondan dolayı 3060 almak mantıklı geldi

Yinede her türlü yorumada acigim

26000 TL civarı 2 el 3070 satilmakta

Geri
Yukarı