RTX 3060 hangi markada en iyi performansı verir?

MustafaAkn09

Decapat
Daha fazla  
Kasa bakınırken 3060'lı kasaları gördüm ama markaları farklı farklı, arkadaşım onların orijinal olmadığını 3060 performansı vermeyeceğini söyledi.
Hangi markalar en iyidir?

Kasa bakınırken 3060'lı kasaları gördüm ama markaları farklı farklı, arkadaşım onların orijinal olmadığını 3060 performansı vermeyeceğini söyledi.
Çipleri aynı olduğu için performans farkı falan olmaz . Soğutma konusunda olur sadece . Soğutmada ise en iyileri Aus Tuf , Asus Rog Strix , Msi'da ise Ventus'lar en iyileri .

hangi kasalara baktiniz?Orjinal 3060 hangisiymis arkadasiniza bir sorun.Ayrica markalara göre performans farki yok sogutma farkı vs var.

Son düzenleme:
Marka değil model, fabrika çıkışlı overclocklu modeller dışında diğer modeller eşit performans verir. Hepsi sonuç olarak aynı çipi kullanıyor. Taş çatlasın 2-3 FPS fark olur aralarında.

Orijinal değil derken fazla ucuz bulduğu içinmi dedi.

Geri
Yukarı