RTX 3060 hazır sistem alınır mı?

Bu piyasada sistem almak mantıksız bir hareket olur. Bakıyorum 2 bin TL olan Kart'ın 2. eli 3500 - 4000 TL olmuş insan kafayı yiyor.

Az önce baktım sistem parçalarına kötü değiller ancak fiyatına göre yeterli değil bence. Eğer acelen yoksa beklemeni öneririm. Ancak piyasa standartlarında alınabilir olduğunu düşünüyorum tabi bütçen varsa.

Ho.

Hocam tam link atar mısınız? O fiyata fazla biraz.

Hocam link bu AMD 3600-ASUS ROG-STRIX-RTX3060-GAMING-OC-B450-PRO-GAM-KINGSTON 500GB SSD-16GRAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Vatan'dan alıyorum çünkü ailem intarnetten alına sorun çıkar diye düşünüyor.
Bu piyasaya göre alınır ama normale göre fiyatı %150 fazla.

Maalesef ): Ama şu an vatsna gidip aynısını tek tek toplattım ve 22.000 lira çıktı.
Hocam sarı siteden 7-8 arası alın 3060 veya Amazon'a pusu kurup bekleyin geri kalan parayla zaten 5600X sistem dizilir.

Hocam ailem intarnetten 5000 TL dolandırılmıştı o yüzden intarnetten almama gıcık oluyolar.

Ho.

Hocam link bu AMD 3600-ASUS ROG-STRIX-RTX3060-GAMING-OC-B450-PRO-GAM-KINGSTON 500GB SSD-16GRAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Vatan'dan alıyorum çünkü ailem intarnetten alına sorun çıkar diye düşünüyor.

Maalesef ): Ama şu an vatsna gidip aynısını tek tek toplattım ve 22.000 lira çıktı.

Hocam ailem intarnetten 5000 TL dolandırılmıştı o yüzden intarnetten almama gıcık oluyolar.
Hocam yani paranız varsa alın. Parçalar kaliteli de fiyat pahalı şu dönemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı