RTX 3060 - i711800 sistemde GPU kullanımı 0 oluyor

emregokhan690

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, HP Omen 17 i711800 RTX 3060 laptopla RDR2 oynarken normalde high ayarlarda 60-75 arası FPS alırken oyuna girdim ve sabit 8 FPS alıyordu ve GPU kullanımı 0 yazıyordu. Normalde GPU %100'dü. Bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, HP Omen 17 i711800 RTX 3060 laptopla RDR2 oynarken normalde high ayarlarda 60-75 arası FPS alırken oyuna girdim ve sabit 8 FPS alıyordu ve GPU kullanımı 0 yazıyordu. Normalde GPU %100'dü. Bunun çözümü nedir?

Merhaba, öncelikle MSI Afterburn veya nividyanın FPS değerlerinden tekrar kontrol edin. Bu durum sistem arızasından veya virüsten kaynaklı oluyor. Belirtmiş olduğum yerlerden bakıp belirtirsen sorunu hızlıca haledebiliriz.

Merhaba, öncelikle MSI Afterburn veya nividyanın FPS değerlerinden tekrar kontrol edin. Bu durum sistem arızasından veya virüsten kaynaklı oluyor. Belirtmiş olduğum yerlerden bakıp belirtirsen sorunu hızlıca haledebiliriz.
Tamamdır hocam, bakıyorum.
Değerler bunlar hocam:
değerler.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır hocam bakıyorum.

Değerler bunlar hocam.

Normal değiş tavsiyem virüs taratması yapın bunun iki sebebi oluyor ya donanım sorunu ya da virüs. Bir arkadaş iGPU kullanıyor olabiliyor demiş. Hazır donanımlarda siz eğer uğraşmadıysanız bu olamaz onu da bir kontrol edin tekrar haber edersiniz.

Geri
Yukarı