RTX 3060 için 5-6 bin TL monitör önerisi

RootTR

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selam, 3060 tabanlı güzel bir sistem topladım ve Zotac 3060 Twin Edge 12 GB modelini zorlamayan bir monitör arıyorum. 24 ve 27 inch arasında kaldım. 27 inch benim için FPS düşüşü yaşatacak diye korkuyorum. 144 ve üzeri Hz değeri istiyorum. Bütçe 5-6 bin kadar ama çok kaliteli bir monitör için 7 8 bine çıkabilirim. Teşekkürler.

Ayrıca 2K monitör çözünürlük değeri nedir?

Mağazaya gitme imkanın varsa.
Yoksa.
2k kullanma 3060 ile.

Selam, 3060 tabanlı güzel bir sistem topladım ve Zotac 3060 Twin Edge 12 GB modelini zorlamayan bir monitör arıyorum. 24 ve 27 inch arasında kaldım. 27 inch benim için FPS düşüşü yaşatacak diye korkuyorum. 144 ve üzeri Hz değeri istiyorum. Bütçe 5-6 bin kadar ama çok kaliteli bir monitör için 7 8 bine çıkabilirim. Teşekkürler.

1080p bir monitör arkadasıma aldırdım baya hoşuna gitti bir sorun yaşamadı yazılımsal donanımsal olarak tavsiye ederim

1080p bir monitör arkadasıma aldırdım baya hoşuna gitti bir sorun yaşamadı yazılımsal donanımsal olarak tavsiye ederim
270hz biraz fazla ama ben verdiğim fiyata en kaliteli ve tercih edilen modeli almak istiyorum. Bu model ne kadar sağlam acaba?

Mağazaya gitme imkanın varsa.
Yoksa.
2k kullanma 3060 ile.

24 inch küçük gelmiyor elbette ama yarın öbür gün 2k için yeni bir gpu alma ihtimali var beni de bu kararsız bırakıyor.

Bir ara 24G2U vardı acayip kaliteli dediler onun gibi efsane bir model daha var mıdır?

Öncelikle sana monitör önerisinde bulunacağım kaliteli 2K çözünürlük yani 2560x1440p kendim kullanıyorum gayet memnunum ben her özellik var kendinde incelersin zaten en iyi F/P monitör şu an 2K monitörlere göre IPS linki atiyorum.
Kaliteli:

270Hz biraz fazla ama ben verdiğim fiyata en kaliteli ve tercih edilen modeli almak istiyorum. Bu model ne kadar sağlam acaba?

24 inch küçük gelmiyor elbette ama yarın öbür gün 2K için yeni bir GPU alma ihtimali var beni de bu kararsız bırakıyor.

Bir ara 24G2U vardı acayip kaliteli dediler onun gibi efsane bir model daha var mıdır?

Ben 24G2U kullanıyorum 24G2spu ondan daha iyi.
2K istersen bundan aşağısını almak mantıksız.

Öncelikle sana monitör önerisinde bulunacağım kaliteli 2K çözünürlük yani 2560x1440p kendim kullanıyorum gayet memnunum ben her özellik var kendinde incelersin zaten en iyi F/P monitör şu an 2K monitörlere göre IPS linki atiyorum.
Kaliteli:
Hocam 3060 sistem için 2k cok fazla olmax mı

Yeni konular

Geri
Yukarı