RTX 3060 için 550W PSU yeter mi?

Hocam ASUS diye bu kadar para vermek saçma
ASUS güzel şeyler yapıyor olabilir ama her şeyi iyi yapıyor diye bir şey yok.

Hocam parçaların hepsi Asus olduğundan dolayı aldım ve 3 fanlı olan modellere bakılırsa aynı sayılır fiyatlar. Siz atın yinede link
Hocam siz atın ona göre haklı fiyat falan diyeceğim sanmam ama belki sıvı soğutma falan koymuşlardır. Atın link. Bir de tüm parçalar Asus diye pahalı olmasına gerek yok taş çatlasa 16-17 o da yani.

Hocam ekran kartı modeli ASUS TUF. Aynı ekran kartlı modeli Birebir sistemlerde aynı fiyatta sayılır ben soğutmasına beğendiğim için ASUS'un bu kadar verdim.
Hocam anlamıyorsunuz. Yine pahalı. Çoğu sistem zaten full Asus oluyor. Link verin artık inceleyelim ya.

Hocam anlamıyorsunuz. Yine pahalı. Çoğu sistem zaten full Asus oluyor. Link verin artık inceleyelim ya.
Hocam şimdi fiyata zam gelmiş ben 18.999 aldım link bu: STUDIO-RTX3060 / INTEL i5-12400F / ASUS GeForce TUF RTX 3060 V2 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Hocam almışım bir kere pahalı olsa bile yapacak bir şey yok. Benim ihtiyacımı görecek bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı