RTX 3060 için 5700X nasıl?

Şu an işteyim dediklerinizi eve gecince deneyeceğim teşekkürler

Mortar serisi daha iyi duruyor ama ben asusa geçmek istiyorum şu an MSI B450 tomawark Max kullanıyorum PC açılınca Arslan Gaming yazısı çıkıyor bu PC'yi biraz geç acımaya neden oluyor

MSI'in tüm serisi mi öyle bilmiyorum.

Gigabyte hiç denedin mi ben geçici süreliģine MSI B550M A Pro kullanıyorum BIOS'ta Türkçe desdek yok Fast boot yok.

Gigabyte hiç denedin mi ben geçici süreliģine MSI B550M A Pro kullanıyorum BIOS'ta Türkçe desdek yok Fast boot yok.

Evet deneme şansım olmuştu ve MSI'den daha iyi bana göre, şu an asusa şans vermek istiyorum B550 ile X570 arasındaki farkları pek bilmiyorum onları da araştırıyorum forumlardan bakıp okuyorum

Evet deneme şansım olmuştu ve MSI'den daha iyi bana göre, şu an asusa şans vermek istiyorum B550 ile X570 arasındaki farkları pek bilmiyorum onları da araştırıyorum forumlardan bakıp okuyorum.

X570'de B550 göre daha fazla özellik Wi-Fi vs SATA 3 bağlantısı sayısı RAM MHz farkı falan ama aradaki paraya değer mi değmez B550 her türlü yeter. Bir de chipsetin yeni olması.

Keşke 5700X almak yerine AM5 bekleyip yeni nesil işlemci anakart DDR5 ve Pcle 5 geçiş yapsaydın.

Keşke 5700X almak yerine AM5 bekleyip yeni nesil işlemci anakart DDR5 ve pcle 5 geçiş yapsaydın.

Düşündüm aslında ama sonra vazgeçtim biraz da soket deyişimine gidersem diğer donanımları da değiştirmek zorunda kalabilirim diye Ryzen 7 5700X satın aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…