RTX 3060 için monitör tavsiyesi

mavigezegen

Decapat
Herkese selam;
Arkadaşlar 1080p olan monitörümü değiştirmeye karar verdim öncesinde sistemim hakkında ufak bir bilgilendirme yapacağım;
CPU: R9 5900X.
GPU: RTX 3060.
Sistemi mi güncellemek istemiyorum fakat 2K mı almalıyım 4K mı almalıyım biraz yoruyor, 4K aldıgımda ekran kartım 3060 oldugu icin oyunlarda sorun yaşar mıyım? 3060 ekran kartı olup da aramızda 4K kullanan veya 2K monitör kullanan yardımcı olursa cok sevinirim.
Teşekkürler herkese.

Hocam bence direkt öncelik olarak ekran kartınızı yükseltmelisiniz okyanusta yüzen bir hamsi misali. İşlemcini tam verimiyle kullanamazsın o kartla. Alınabiliyorsa bir 3080 Ti alınabilir. Sonra zaten istediğiniz monitöre geçebilirsiniz.

Herkese selam;
Arkadaşlar 1080p olan monitörümü değiştirmeye karar verdim öncesinde sistemim hakkında ufak bir bilgilendirme yapacağım;
Sistemi mi güncellemek istemiyorum fakat 2K mı almalıyım 4K mı almalıyım biraz yoruyor, 4K aldıgımda ekran kartım 3060 oldugu icin oyunlarda sorun yaşar mıyım? 3060 ekran kartı olup da aramızda 4K kullanan veya 2K monitör kullanan yardımcı olursa cok sevinirim.
Teşekkürler herkese.

3060 1080p için biçilmiş kaptandır 2K oynarsın ama 4K oynatmaz.

Herkese selam;
Teşekkürler herkese.

Ekran kartını upgrade edeceksen 4K olabilir. Yoksa 2K al.

3060 neden tercih ettin ki ?

Ekran kartını upgrade edeceksen 4K olabilir. Yoksa 2K al.

3060 neden tercih ettin ki ?
İlk çıktıgı zaman almıştım. Normalde sistemimde 3080ti vardı satınca bu kartı taktım ama suanda para harcamak istemiyorum en azından öncelik olarak ekran kartına vermek istemiyorum. 2k rtx 3060 kullanan varsa fikir alacaktım bir sorun yaşıyor mu diye ama sanırım kullanan henüz baslıgı görmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı