RTX 3060 ile Rust'ta kaç FPS alırım?

İşletim sistemi
Windows 11
Evet. Bunun yanında CL (veya cas diye de geçer) dikkat etmen lazım. Bir formül var: CL X 2000 / MHz.

Bu formül RAM'in direkt RAM gecikmesini verir. Örneğin: 3600MHz CL16 bir belleğin gecikmesi 8, 888(böyle gidiyor) Nanosaniye'dir.

Bütçeye uyarsa 3600MHz CL16 bir bellek tercih edebilirsin. Veya 3200MHz CL16 genelde en F/P RAM'leri bulunduran sınıf, gecikmesi 10ns.

Anladım teşekkürler.

Teşekkürler.

Yani 16 GB RAM olsa ve MHz'i iyi olsa gayet iyi olur diyorsun.

Zaten Rust'ta 700 saatim var 1050 var diye TR sevrrlerinde oynuyorduk orada da cok fazla makro P2W vs. var bu sene LGS var eger çalışırsam bilgisayar alınacak.

Zaten Rust'ta 700 saatim var 1050 var diye TR sevrrlerinde oynuyorduk orada da cok fazla makro P2W vs. var bu sene LGS var eger çalışırsam bilgisayar alınacak.
Pardon ben gondermiyor zannediyordum o yüzden birden fazla kez bastim.
Pardon ben gondermiyor zannediyordum o yüzden birden fazla kez bastim.

Bir şey soracağım ben Dead by Daylight'i bayağı oynuyorum da yazdigim sistemle 1920x1080 de 120 FPS de oynayabilir miyim?

Bir şey soracağım ben Dead by Daylight'i bayağı oynuyorum da yazdigim sistemle 1920x1080 de 120 FPS de oynayabilir miyim?

Bu sistemle 1080p de 120FPS alamicağın oyun yok kabaca konuşursak RDR2 gibi oyunlar hariç.

Geri
Yukarı