RTX 3060 kaç yıl götürür?

Hayırlı olsun hocam. Benim almama daha 3 ay var maalesef. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bilgi verirseniz çok sevinirim. Gülerek kullanın.
Sağ olun hocam bilgilendiririm. Harici ekranla kullanacağımdan dolayı MUX'un olmaması hakkında bir yorum yapamayacağım maalesef fakat şu anda beni korkutan tek şey 2x4GB bellekler. Siz aldığınız sırada 2x8 gelirse onu tercih edin derim.

Sağ olun hocam bilgilendiririm. Harici ekranla kullanacağımdan dolayı MUX'un olmaması hakkında bir yorum yapamayacağım maalesef fakat şu anda beni korkutan tek şey 2x4GB bellekler. Siz aldığınız sırada 2x8 gelirse onu tercih edin derim.
Hocam 3060 zaten mux olmadan da yeter bence. 2x4 bellekleri aldıktan 3 4 ay sonra 2x8 yaparım zaten. Birkaç ay idare eder diye düşünüyorum. 8x1 modeli gelse bile olur ama sırf bu yüzden vazgeçecek değilim.

Bu ürünü aldınız değil mi? Ben de almayı düşünüyorum da acaba aldıysanız anlatır mısınız biraz nasıl oluyor işlemler. Ben daha önce yurt dışından bir ürün almadığım için çekinceliydim. Siz aldıysanız güzel örnek oldu benim için.

Evet satın aldım bayram dolayısıyla daha ürün elime ulaşmadı. Direkt adresini giriyorsun kartını vs. ekleyip ileri ileri yapınca son fiyat gözüküyor. Sipariş verince 1 gün içinde para hesaptan çekilip kargoya veriliyor.

Evet satın aldım bayram dolayısıyla daha ürün elime ulaşmadı. Direkt adresini giriyorsun kartını vs. ekleyip ileri ileri yapınca son fiyat gözüküyor. Sipariş verince 1 gün içinde para hesaptan çekilip kargoya veriliyor.
Hocam peki ben de denemek için kartımda para olmamasına rağmen sipariş verdim 2060 lı farklı bir model ilk başta teslim tarihi belli değil belli olunca mail alacaksınız dendi bugün belli de oldu toplam 2-3 gün oldu fakat karttan para da çekilmedi para olmadığı için iptal de olmadı neden öyle acaba? Bir de daha detaylı soracağım şeyler var instagram vs versem yardımcı olur musun oradan?
Hocam peki ben de denemek için kartımda para olmamasına rağmen sipariş verdim 2060 lı farklı bir model ilk başta teslim tarihi belli değil belli olunca mail alacaksınız dendi bugün belli de oldu toplam 2-3 gün oldu fakat karttan para da çekilmedi para olmadığı için iptal de olmadı neden öyle acaba? Bir de daha detaylı soracağım şeyler var instagram vs versem yardımcı olur musun oradan?
@Flapers ?

Son düzenleme:
Hocam peki bende denemek için kartımda para olmamasına rağmen sipariş verdim 2060'lı farklı bir model ilk başta teslim tarihi belli değil belli olunca mail alacaksınız dendi bugün belli de oldu toplam 2-3 gün oldu fakat karttan para da çekilmedi para olmadığı için iptal de olmadı neden öyle acaba? Bir de daha detaylı soracağım şeyler var Instagram vs versem yardımcı olur musun oradan?

@Flapers?

Moderatör ekibi iletişim adresi atmamdan ceza verdi dün maalesef veremem. Kartınızda para yoksa çekmeden kargoya verilmez. Hata verecektir parayı çekmeyi denediğinde sonra 2 gün içinde iptal olur. Direkt farklı konu açıp Amazon'da alışveriş nasıl yapılır diye oradan yardımcı olabilirim.

Moderatör ekibi iletişim adresi atmamdan ceza verdi dün maalesef veremem. Kartınızda para yoksa çekmeden kargoya verilmez. Hata verecektir parayı çekmeyi denediğinde sonra 2 gün içinde iptal olur. Direkt farklı konu açıp Amazon'da alışveriş nasıl yapılır diye oradan yardımcı olabilirim.
Tamamdır o zaman yeni konu açıp etiketliyorum seni teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı