RTX 3060 Laptop FurMark test sonucu nasıl?

Str0xy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartı RTX 3060 Laptop 130W. FPS ve sıcaklık değerleri nasıl sizce? Bir de CPU'yu da bu şekilde test edebileceğim uygulama var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    1,7 MB · Görüntüleme: 448
Test 1280*720 olarak yapılmış ama sonuçlar iyi güzel günlerde kullanın
Hocam bildiğiniz cpu test uygulaması var mı? Üstte arkadaş AİDA 64 demiş ama nasıl kullanılacağını anlamadım o programın. GPU sıcaklığına dair oyunlardan bir fikrim zaten vardı ama daha işlemciyi öyle aman aman yoran bir işlem yapamadım. Bundan dolayı ne kadar ısınır, bir sorun var mıdır bilemiyorum?

Hocam bildiğiniz cpu test uygulaması var mı? Üstte arkadaş AİDA 64 demiş ama nasıl kullanılacağını anlamadım o programın. GPU sıcaklığına dair oyunlardan bir fikrim zaten vardı ama daha işlemciyi öyle aman aman yoran bir işlem yapamadım. Bundan dolayı ne kadar ısınır, bir sorun var mıdır bilemiyorum?
Hocam Msi afterburner ile oyunlarda işlemci ısısına bakarsınız sonra ısıyı ve oyunu yazarsınız buraya cevap veririz

Cinebench R23.

Yeni konular

Geri
Yukarı