RTX 3060 laptopta CS:GO'da yırtılma oluyor

egehans

Centipat
Daha fazla  
Abiler bu akşam arkadaşlarla oynamak için CS:GO'ya girdiğimde oyunda yırtılmalar olduğunu gördüm birkaç bir şey denedim fakat ne yaptıysam düzelmedi. Onun öncesinde BF1 girdim cillop gibi oynadım. Sonrasında Batman Arkham asylum indirmiştim onu oynamak için açtığımda yırtılmalar bu oyunda da oluyordu. Ben oyunla ilgili sorun olduğunu düşündüm çıktım ve dediğim gibi arkadaşlarla CS:GO girmek üzere oyunu başlattım. Oyuna girdiğimde aynı sorunu CS:GO'da da yaşadım. Onun sonrasında monitörle ilgili bir şey olabileceğini düşündüm ve CS'yi kapatıp BF1'e geri girdim Far Cry4'e girdim ama bu oyunlarda hiçbir sorun yoktu. Sadece CS'de bu yırtılmalar oluyor. Aklıma gelen çoğu şeyi denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim, felaket rahatsız edici. Yırtılmalar bir şekilde azaldı ama tam anlamıyla gitmedi.

Laptop.

144 Hz monitör.
RTX3060 6 GB ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam FPS monitörün yenilenme hızını ne kadar aşarsa yırtılmalar o kadar fazla görülür. Kaç FPS oynuyorsunuz?
144Hz'i çok fazla geçmemeye çalışın veya V-Sync açın. Yoksa yırtılmalar devam edecektir.

Geri
Yukarı