RTX 3060 laptopta RDR2 grafik ayarı önerisi

Z1AN

Centipat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming A15 AMD Ryzen 7 6800H 16 GB 512 GB SSD RTX 3060 bu laptopu yakın zamanda satın aldım. Bu sistemle RDR2'yi hangi ayarlarla akıcı ve rahat şekilde oynayabilirim yardım eder misiniz? Oyunu ilk açtığımdaki gibi kalmalı mı ayarlar yoksa düşürmem ya da arttırmam gereken ayarlar var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Kanka ben GeForce'un uygulamasından yapıyorum genelde en iyi olanı o ayarlıyor. Ama muhtemelen en yüksek ayarlarda da oynayabilirsin.

Oyunu ilk açtığında sana önerilen stabil bir FPS'de oynamanı sağlayacak ayarlar otomatik geliyor. Senin istemediğin özellikler varsa kapatabilirsin. Mesela fog, motion blur, texture filtering gibi. Kendine özel ayar yapman bence en iyisi çünkü bu dediğim ayarları biraz kısarsan veya tamamen kapatırsan görüntüden pek bir şey kaybetmezsin FPS'de daha akıcı olur.

1671440356068.png

Bu ayarları öneririm. V-SYNC'de açarsan cihaz ısınmadan güzelce oynarsın.

@Z1AN Hayır, çok fazla bir kalitede fark olmuyor deneyerek de görebilirsin ama performans cidden çok daha iyi optimize oluyor. Ben kendim oynarken bu şekilde oynadım ve çok daha keyif aldığımı söyleyebilirim. Yine de sen bu ayarlar ile ultra ayarları deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda detaylı anlatımı mevcut.

@Z1AN Hayır, çok fazla bir kalitede fark olmuyor deneyerek de görebilirsin ama performans cidden çok daha iyi optimize oluyor. Ben kendim oynarken bu şekilde oynadım ve çok daha keyif aldığımı söyleyebilirim. Yine de sen bu ayarlar ile ultra ayarları deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda detaylı anlatımı mevcut.
tamamdır teşekkür ederim

Geri
Yukarı