RTX 3060 marka tavsiyesi

Bende yeni Galakuro 3060 aldım, soğutması aşırı iyi. Furmark ağır yükte 65 dereceyi bile geçmedi. Galakuro 2060 kullanmıştım mesela bir süre, onun sıcaklıkları daha yüksekti. Yani demem o ki, her marka, her modelde aynı kaliteyi bile tutturamayabiliyor.
Galakuro, Galax'ın Japon pazarındaki ismi zaten. O yüzden Galax 3060'ında soğutması iyidir muhtemelen. Tavsiye ederim.
akakçeden bellek tipi ddr4 seçince sadece bu ekran kartı çıkıyor. Bellek tipi ne demek tam olarak bir şeyi etkiliyor mu ?

akakçeden bellek tipi ddr4 seçince sadece bu ekran kartı çıkıyor. Bellek tipi ne demek tam olarak bir şeyi etkiliyor mu ?
genel olarak çoğu insanın dediği galaxa çıkıyor hem ucuzluk olarak hem de anlattıkları şeyler olarak

bu arkadaşın önerdiği ekran kartı fiyat olarak da uygun. Almamda bir sakınca var mıdır ? Birkaç kişinin daha fikrini merak ediyorum bu link üzerinde.
bütçem: 8k civarı
ana kart: Asus Prime B460M-A
işlemci: i5-10400F
Bunun 3060 Ti versiyonu 72 dereceyi görüyor. 72 bana kalırsa iyi 200W çeken bir kart için. Bu kart daha az güç çektiği için doğal olarak daha az ısınır. Alınabilir. Bu arada kasan falan da önemli ama kasan kötü olsa bile çok ısınacağını hiç sanmıyorum.

Sitede bir yanlışlık olabilir. Zaten ilandada yazdığı gibi, 3060'ların hepsi GDDR6 diye biliyorum.
dediğin gibi zaten ilanda da gddr6 yazıyor. muhtemelen sitede hata var

yüksek ihtimalle bu linkten galax alacağım. fakat teknobiyotikten ilk defa alışveriş yapıyorum. güvenilir midir ?

dediğin gibi zaten ilanda da gddr6 yazıyor. muhtemelen sitede hata var

yüksek ihtimalle bu linkten galax alacağım. fakat teknobiyotikten ilk defa alışveriş yapıyorum. güvenilir midir ?
Evet, bu sitedede çokça bilinen ve güvenilir bir mağazadır diye biliyorum. Şahsen alışveriş yapmadım ama güvenirim.

Evet, bu sitedede çokça bilinen ve güvenilir bir mağazadır diye biliyorum. Şahsen alışveriş yapmadım ama güvenirim.
reis şimdi farkettim de taksitsiz ödemek mümkün değil. en kötüsünden 3 ay taksite de 300-400 tl alıyor sanırım başka yerden almak daha mantıklı olacak :D

bu mantıklı olur mu ?

veya burdan önerebileceğiniz bir şey var mı ?

Geri
Yukarı