RTX 3060 mining yapmak

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ben RTX 3060 LHR olmayan kartımla son sürüm driver yükleyip mining yapabilmek istiyorum. Neredeyse 1 yıl önce çıkmış olan 470.05 sürümlü driverı kullanıyorum. Son sürüm driverla hem oyunlarda daha yüksek performans hem de miningde düşüş olmasın istiyorum. Bunu yapabilmenin bir yolu var mı?

Aslında moderatörler başlığı değiştirmiş olmasaydı konu daha iyi anlaşılabilir olurdu.
'Yeni sürüm driverla hız düşmeden mining yapmanın yolu var mı?' demiştim.

Bak işte şimdi işler değişir. Hocam RTX 3060 yeni sürümü kullanan bir kişi ile konuşun herhangi bir olumsuzluk var mı diye? Ancak hocam yani bir takım değişikler olsa da yine de mining yapabilirsiniz. Ben çok bir fark olmaz.

Bak işte şimdi işler değişir. Hocam RTX 3060 yeni sürümü kullanan bir kişi ile konuşun herhangi bir olumsuzluk var mı diye? Ancak hocam yani bir takım değişikler olsa da yine de mining yapabilirsiniz. Ben çok bir fark olmaz.
Son sürüm driverla kazım yapınca hashrate yarıya düşüyor. Ben şuan 47mh/s ile kazıyorum 24 civarı oluyor. Son driverda gelen render scaling ile fps arttırmak istiyorum. Geçsem bile elektrik faturasından daha az kazanmış oluyorum.

Son sürüm driverla kazım yapınca hashrate yarıya düşüyor. Ben şuan 47mh/s ile kazıyorum 24 civarı oluyor. Son driverda gelen render scaling ile fps arttırmak istiyorum. Geçsem bile elektrik faturasından daha az kazanmış oluyorum.
Hocam karar sizin. Bir yerden ödün vermeniz gerekiyor. Fpsten biraz mahrum kalıp daha çok kazanacaksınız. Bırakın öyle kalsın

Bunun şu an hiçbir yolu yok dostum. Bende aynı dertten muzdaribim ama yine de oyunlarda öyle oynanmayacak seviyede şeyler yaşamadım. En son Horizon 5 oynadım gayet iyiydi crash almadım. E tabii FPS optimizasyon ile farkediyordur. Ama öyle uçan kaçan bir fark olacağını şahsen düşünmüyorum.

Üşenmezsen DDU ile driver kaldırıp günceli kur oyununu oyna sonra tekrar kaldır eskiyi kur 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı