RTX 3060 nasıl alınır?

Miningciler almaz o kartı.

Vatan'dan alabilirsin. Mağazasına gidip.
Şuan mağazalarda var mıdır ki?
F.E. modeli çıkmayacak. Zaten TR'ye F.E. modellerini getirmiyorlar ki.

Hepsinin sayfası açık zaten. Satışa çıktığında sepete ekleyip alırsınız.

İtopyada ya da Vatanda aratılarak bulunmuyor.

Hiçbir işe yaramaz bence. :D alıp VBIOS modlarlar bitti gitti. Donanımsal olarak yapamazlar bunu.

Az önce video izlediğimde donanımsal olarak yapılacağını duydum yoksa yanlış mı duydum?
Video bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Az önce video izlediğimde donanımsal olarak yapılacağını duydum. Yoksa yanlış mı duydum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu donanımsal olarak nasıl yapabilirler ki? Her türlü performans düşürür donanımsal olursa.

Mining olmaması için bellek saat ayarını kısmaları lazım.

Bunu donanımsal olarak nasıl yapabilirler ki? Her türlü performans düşürür donanımsal olursa.

Mining olmaması için bellek saat ayarını kısmaları lazım.
Bence o işlemi yapmayacak sadece o işlem hariç her şeyi yapacak. O işlemi yapmasını değiştirmek ise ya olanaksız ya da sadece özel bir şekilde olmalı.

Eğer değiştirmek olanaksız olursa o zaman kötü olur.

Mining tam olarak ne oluyor? Ekran kartları ne kazıyor?

Büyük şirketler milyar dolarlık süper bilgisayar almaktansa insanların bilgisayarlarının işlem gücünü kullanıp ödül olarak da sanal para olan ETH vb şeyler veriyor.
Videoda anlatıyordu izleyebilirsiniz ortalarında olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı