RTX 3060 ne kadar olacak?

alp tuna

Decapat
Daha fazla  
Ne kadar fiyat bandında çıkar tahmini bir de 3060 ekran kartı çıkınca internet siteleri 3060'lı hazır sistem yaparlar mı?

Sorumu cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Nvidia kendi sitesinde 3200 TL diye belirtti fakat satıcılar yine az çok bu fiyatla oynayacaktır. Şahsi düşüncem 3400 - 3600 TL arası olabilir.

Ne kadar fiyat bandında çıkar tahmini bir de 3060 ekran kartı çıkınca internet siteleri 3060'lı hazır sistem yaparlar mı?

MSİ falan 4500tl civarı olur ''umarım''.Tensor ve RT çekirdek sayısı olarak 2060'dan daha kötü. Nasıl iyi yapacaklar acaba.

Fiyatı NVIDIA'nın belirttiği 3200TL'den çıkmayacağını düşünüyorum.
Hazır sistemlerde kullanılır diye düşünüyorum rağbet göreceğinden stok yokluğunda.

Tensor ve RT çekirdek sayısı olarak 2060'dan daha kötü. Nasıl iyi yapacaklar acaba.

Gücü önemli olan. GTX 980 de RTX 2060'dan daha fazla çekirdeğe ve işleme ünitesine sahip. Kağıt üzerindeki rakamlar yeni kartın eskisinin içinden geçeceği gerçeğini pek değiştirmiyor.

Bu kart yurt dışı sitelerinde 400 500 dolara satılmakta ülkemizde ise ben 4.5k diye tahmin ediyorum saatler kaldı zaten.

Geri
Yukarı