RTX 3060 ne zaman alınır?

vahşet123

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, ben RTX 3060 almak istiyorum. Şu an en ucuz fiyatı 5899TL, ne zaman almalıyım? Ağustos sonu veya eylül gibi düşer diyorlar bu doğru mu? Daha beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben RTX 3060 almak istiyorum. Şu an en ucuz fiyatı 5899TL, ne zaman almalıyım? Ağustos sonu veya eylül gibi düşer diyorlar bu doğru mu? Daha beklemeli miyim?

Artık bir düşüş eğilimine düştü, eğer dolar artmazsa daha da düşeceğini tahmin ediyorum.

4899 TL olan marka hatırladığım kadarıyla pek duyulmayan bir markaydı ama bence daha bilgili kişilere sorun çünkü RTX 3060 normalde 8 bin lira üstü fiyatlarda zaten.

4899 TL olan marka hatırladığım kadarıyla pek duyulmayan bir markaydı ama bence daha bilgili kişilere sorun çünkü RTX 3060 normalde 8 bin lira üstü fiyatlarda zaten.
Tamam ayrı bir konu açayım bu marka rtx alınır mı diye.
Artık bir düşüş eğilimine düştü, eğer dolar artmazsa daha da düşeceğini tahmin ediyorum.

Hocam eylül gibi almayı düşünüyorum umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Hocam eylül gibi almayı düşünüyorum umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Hocam Türkiye'de yaşıyoruz. Her an her şey olabilir, ben çıkacağını tahmin etmiyorum. Ama eğer çok beğendiyseniz ve işinizi riske atmak istemiyorsanız alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı