RTX 3060 Newegg Stokları Yenilenir mi?

Hocam zahmet olmazsa sorar mısınız vergi ödedimi diye? Normalde amazonda vergi ve kargo ücreti içinde ödüyoruz ama Japonya üzerinden alırken öyle bir şey göremedim ben.
Ben aldım vergi de ödüyorsun. Tabi iptal ettim sonra çok fazla diye. 5000'in üstünde almak akıl işi değil tabi satmak için alınmıyorsa. Aldığım ya 5400 ya da 5600'e denk geliyordu TR'de normal şartlarda en fazla 4500TL olacacak. Ayrıca farklı bir yerde gümrük vergisiyle beraber 4700TL olarak satışta ürün gördüm alacaktım vaz geçtim hem de Gaming X modeliydi.

Hocam zahmet olmazsa sorar mısınız vergi ödedimi diye? Normalde amazonda vergi ve kargo ücreti içinde ödüyoruz ama Japonya üzerinden alırken öyle bir şey göremedim ben.
Gümrükte %18 vergi+6.20 kuruş damga ücreti ödedi diye biliyorum. Çok pahalıya geldi ama yapacak bir şey yok.

Ben aldım vergi de ödüyorsun. Tabi iptal ettim sonra çok fazla diye. 5000'in üstünde almak akıl işi değil tabi satmak için alınmıyorsa. Aldığım ya 5400 ya da 5600'e denk geliyordu TR'de normal şartlarda en fazla 4500TL olacacak.
Gümrükte %18 vergi+6.20 kuruş damga ücreti ödedi diye biliyorum. Çok pahalıya geldi ama yapacak bir şey yok.
3060Ti ucuza gelmiş normalde, satıp stoklar düzelince 2 tane bile alınırdı o karttan. Bende al sat yapıyorum bazen 5600 almıştım beğenmedim sattım 2060 aldım şimdi onu da 3060 aldığım için satıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı