RTX 3060 oyunlar kasıyor

Oğuz Gençay

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3060
İşlemci
11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30GHz 2
Arkadaşlar bu zamana kadar laptopumda hiçbir oyun kasmıyordu. Ancak bir gün tüm oyunlarım kasmaya başladı. Ekran kartımı güncellediğim zaman düzeliyor. Ancak bilgisayarı tekrar kapatıp açtığımda tekrar tüm oyunlar kasıyor. Çözüm olarak tekrardan ekran kartımı güncellemek zorunda kalıyorum ve yine düzeliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu zamana kadar laptopumda hiçbir oyun kasmıyordu. Ancak bir gün tüm oyunlarım kasmaya başladı. Ekran kartımı güncellediğim zaman düzeliyor. Ancak bilgisayarı tekrar kapatıp açtığımda tekrar tüm oyunlar kasıyor. Çözüm olarak tekrardan ekran kartımı güncellemek zorunda kalıyorum ve yine düzeliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

NVIDIA Denetim Masası'ndan ayar yap güç seceneklerinden yüksek performansa çekebilirsin.

NVIDIA Denetim Masası'ndan ayar yap güç seceneklerinden yüksek performansa çekebilirsin.
bunu yapmama rağmen aynı problem oluyor.

Nası yani pc ye restart attığında sürücü mü sıfırlanıyor?
sürücü güncellediğimde düzelen problemim pc restart attığında tekrardan ortaya çıkıyorsa ben şahsen öyle düşünüyorum. NVIDIA denetim masasından yüksek performans görünüyor tüm oyunlar ama hepsi görünenin aksine kasmaya devam ediyor. Çok numune bir problem internette çözümünü bulamadım😐

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı