RTX 3060 sistemde oyunlar kasıyor

Lethiam

Decapat
Daha fazla  
Şu ana kadar 3 oyun indirdim. Oyunların ismi: God of War, The Last of Us, Marvel's Spider-Man ve hepsinde kasıyor ve donuyor. Fareyi sağ sola hareket ettirirken kasıyor donuyor. En düşük kalite ve en yüksek kalite ile kasma ve donma aynı oluyor. Bu şey 3 oyun içinde aynı normalde en düşükte çok kasmaması lazımken en yüksek ayarla aynı kasıyor. Oyun oynama zevkim kalmıyor YouTube'dan benim sistemle aynı videolar izledim onlarda bir gram kasma yokken bende neden var?

Sistem: AMD 5600-ASUS DUAL-RTX3060-O12G-V2-PRIME B450M-K II-ADATA 512GB-XPG 16GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ana kadar 3 oyun indirdim. Oyunların ismi: God of War, The Last of Us, Marvel's Spider-Man ve hepsinde kasıyor ve donuyor. Fareyi sağ sola hareket ettirirken kasıyor donuyor. En düşük kalite ve en yüksek kalite ile kasma ve donma aynı oluyor. Bu şey 3 oyun içinde aynı normalde en düşükte çok kasmaması lazımken en yüksek ayarla aynı kasıyor. Oyun oynama zevkim kalmıyor YouTube'dan benim sistemle aynı videolar izledim onlarda bir gram kasma yokken bende neden var?

Sistem: AMD 5600-ASUS DUAL-RTX3060-O12G-V2-PRIME B450M-K II-ADATA 512GB-XPG 16GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda

Kasma donmalar nadir mi sık mı yaşanıyor?

CPU 100 oluyor 95-100 arası.

Ve The Last of Us açınca PC'den sesler geliyor.

Cok fazla sicaklik. Kendini kapatma seviyelerine geliyor. O yuzden frekans dusurur falan drop gayet normal.

Tamam ama sadece bende kasma oluyor YouTube'dan video izliyorum benim PC ile aynı özellik onlarda 0 kasma.

Onlarin sicakliklari normaldir. MPK yaziyor ama ne fan var? O sicaklik fazla diyelim stok var, stok ile bence gene oyundayken 95 olmaz. CPB falan kapatmayi deneyebilirsin sicakligi dusurmek icin.

Geri
Yukarı