RTX 3060 PC alınır mı?

Elinize gelmedi ise iptal edin hocam geldi ise PSU değiştirin soğutucuya gerek yok.
PSU için bütçe nedir?
Hocam daha gelmedi abim alacağı için birşey diyemiyorum.. Sizden ricam bu sisteme uyacak bir PSU linki atabilir misiniz. Bütçe şuan veremiyorum ama siz bu kasayı verimli iyi çalıştıracak bir PSU atarsanız sevinirim.

Elinize gelmedi ise iptal edin hocam geldi ise PSU değiştirin soğutucuya gerek yok.
PSU için bütçe nedir?
Hocam bu sisteme uyumlumu ? İyimidir sizce ? Sizin önerinizi de bekliyorum :)

1000W yeterli mi hocam

Son düzenleme:
Hocam daha gelmedi abim alacağı için birşey diyemiyorum.. Sizden ricam bu sisteme uyacak bir PSU linki atabilir misiniz. Bütçe şuan veremiyorum ama siz bu kasayı verimli iyi çalıştıracak bir PSU atarsanız sevinirim.

Hocam bu sisteme uyumlumu ? İyimidir sizce ? Sizin önerinizi de bekliyorum :)

1000W yeterli mi hocam
Hocam 1000w çok
Ucuz olsun derseniz (kaliteli ikiside)
Pahalı ve biraz daha ileriye dönük olsun der iseniz

Hocam geçti artık

Hocam 1000w çok
Ucuz olsun derseniz (kaliteli ikiside)
Pahalı ve biraz daha ileriye dönük olsun der iseniz
Hocam ben bu attığım Deep Cool PK550D 550 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alacağım. Patlama vb bir sıkıntım olmaz değil mi ? Yani oynayabilirim rahat rahat alınca.

Bunu alana kadar normal oyun oynayabilirmiyim hocam ? 1 2 aya alırım PSU yu.

Çok teşekkür ederim hocam. Size bir sorum var hocam

Gigabyte H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 USB 3.2 HDMI D-Sub mATX Anakart bu bilgisayarda olan.

Eski bilgisayarımda

WDC WDS250G2B0C-00PXH0 Model 200 GB SSD var olanı takabilir miyim? Benim amacım hocam Benim bu 200 GB'ye Windows yükleyeyim. Bu kasada olana da oyunları yüklerim, çift SSD yapılabiliyor mu?

O anakartta tek SSD slotu var diye biliyorum.

Geri
Yukarı