RTX 3060 PC montajı 3 saat sürer mi?

Hocam şimdi adam sana 400 tl demiş sonra 200 tl'ye inmiş. Eğer adam o işi 30 dakikada yapıp verse sen tepki göstermez misin 30 dakikalık işe 400 tl istedi diye ? O yüzden esnaf her zaman fazla vakit söyler ki istediği paraya itiraz edeme. Ayrıca adamın başka işleri olabilir. Bir sürü sebep var yani. Normal.

Hocam şimdi adam sana 400 tl demiş sonra 200 tl'ye inmiş. Eğer adam o işi 30 dakikada yapıp verse sen tepki göstermez misin 30 dakikalık işe 400 tl istedi diye ? O yüzden esnaf her zaman fazla vakit söyler ki istediği paraya itiraz edeme. Ayrıca adamın başka işleri olabilir. Bir sürü sebep var yani. Normal.
Hocam 200'ün önemi kalmış gibi yazdınız bir de :D Bir anlığına çocukluğuma döndüm :)

Verdiğiniz her parçayı adamdan güvenli bir şekilde alacağınıza eminseniz parça çalmayacağına eminsen ver. Ben olsam kesinlikle mahalle tamircisine güzelim parçaları kucağına verip abi bunu topla demezdim :D Hem parandan hem parçalardan olursun. Adam içinden bir parça çalıp yerine başkasını koysa ve az buçuk anlamıyor olsan bu işlerden ruhun duymaz. Aç interneti 2 saatini ayır video izle babandan abinden amcandan illa bir büyüğün vardır al yanına gel şunu yapalım de zaten her parçanın yeri belli halledersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı