RTX 3060 R5 5600 sistem nasıl?

@Saner98 Hocam herkesin dediği gibi bu parayı çöpe atmak ailenizle konuşup hazır sistem almaya ikna ederseniz çok daha iyi sistemler toplamanıza yardımcı oluruz.

Hocam ekran kartı güzel ama bu fiyat için asla alınmaz 4060 Ti sistem bakabilirsiniz ama ekipmanlar çok iyi dikkatimi çekti.
Sağolun önerileriniz için

@Saner98 Hocam herkesin dediği gibi bu parayı çöpe atmak ailenizle konuşup hazır sistem almaya ikna ederseniz çok daha iyi sistemler toplamanıza yardımcı oluruz.
Ailemle yarın konuşsam diyelimki izin verdi 25k bütçeye uygun hazır sistem atabilirmisin belki ikna edebilirim

Hocam tekrar sağolun çok yardımcı oldunuz bilinçlenmiş oldum hem teşekkürler

Sağolun önerileriniz için

Ailemle yarın konuşsam diyelimki izin verdi 25k bütçeye uygun hazır sistem atabilirmisin belki ikna edebilirim

Hocam tekrar sağolun çok yardımcı oldunuz bilinçlenmiş oldum hem teşekkürler

Hala internetten almama izin verme ihtimalleri olabilir o yüzden 25k bütçe f/p sistem atabilirsen çok iyi olur

Tamam hocam yarın bekliyorum zamnınız olduğunda

@Saner98 Ne yap et, aileni sistemi internetten almaya ikna et. Sistemi Mediamarkt ve Vatan gibi mağazalardan alırsan kazıklanır, alabileceğinden/toplayabileceğinden çok daha kötü bir sistem alırsın/toplarsın.

@Saner98 Ne yap et, aileni sistemi internetten almaya ikna et. Sistemi Mediamarkt ve Vatan gibi mağazalardan alırsan kazıklanır, alabileceğinden/toplayabileceğinden çok daha kötü bir sistem alırsın/toplarsın.
Etmeye çalışcam bakalım yarın

Hocam hazır sistem için yeni bi konu açtım ordan gelen önerileride değerlendiriyim bi

Yeni konular

Geri
Yukarı