Çözüldü RTX 3060 sistem RDR2 kamp alanında 40 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Komutan_Logar1

Kilopat
Daha fazla  
Kamp alanında veya bazı sinematiğimsi yerlerde 38-40 FPS alıyorum. Oyun serbest bıraktığında veya çatışmalarda 60-70 arası alıyorum. Ultrada oynuyorum ama düşüğe alsam da o kamp alanında vs sürekli 38-40 alıyorum. Çözümü var mıdır?
Sistem;
RTX 3060.
i9 13900K.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyurun deneyin benim ayarları.

Az önce kendi ayarlarımla benchmark testini yaptım en düşük 64 gösteriyor. Oyunun başındayım belkilerde olmaz diye düşünüyorum deneyeip göreeceğiz.

Az önce kendi ayarlarımla benchmark testini yaptım en düşük 64 gösteriyor. Oyunun başındayım belkilerde olmaz diye düşünüyorum deneyeip göreeceğiz.

Herkese teşekkür ederim. Minimum 59 Max 130 ortalama 84 yazıyor ama attığım yerde 40. Bu kadar oluyor daha uğraşmak istemiyorum olmuyorsa olmaz :) Böyle oynarız.

Son düzenleme:
Güncelleme sonrası mı oldu bu sorun. Facede görmüştüm birisi de paylaşmıştı. Hallowen sonrası diye.

İlk defa dün girdim oyuna öncesinde hiç oynamadım.

Türkçe yamayı silip setuplı olan yamayı yükledim. Sorun düzeldi. Kamp vs alanlarında 55 alıyorum oyun içimin 64 Max 140 alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı