RTX 3060 sistem sıcaklıkları nasıl?

Daha fazla  
Dostlarım selamlar 3 4 ay önce bir konu açmıştım ve bilgisayarım boşta bile ısınıyor demiştim aslında sorun deadloop oynarken oldu Cyberpunk 2077 bile oynarken olmamıştı neyse velhasıl PC garantisi bitmeden önce bir test edeyim dedim. Sizce hangi oyunla test etmeliyim? Büyük oyunların cüzi bir kısmı var bende.
Sistemin:
Ekran kartı RTX3060 12 GB PNY.
İşlemci Ryzen 5 5500.
RAM 8+8 Ballistix 3200MHz.
SSD M.2 Kioxia.
PSU paylon 650W.
Macunlama yapmadım 2 yıldır ekran kartına macunum mevcut ama garanti almaz belki diye dokunmadım.

Valorant'ta 45-50 civarı gezen kartta God of War ve Dying Light 2 ekran kartımı cayır cayır yakıyordu RX 470 ile 80 dereceyi gördüğüm onları deneyebilirsin.

Valorant'ta 45-50 civarı gezen kartta God of War ve Dying Light 2 ekran kartımı cayır cayır yakıyordu RX 470 ile 80 dereceyi gördüğüm onları deneyebilirsin.

Teşekkürler GoW da bazen ısınıyor bazen isinmiyor

Oyuna gerek yok, OCCT Power testi yapın görebileceğiniz en yüksek sıcaklıkları görürsünüz.
o zaman hemen deniyorm ortalama değerlere netten mi ulaşıcam

Oyuna gerek yok, OCCT Power testi yapın görebileceğiniz en yüksek sıcaklıkları görürsünüz.
da psu testi diyor ben GPU testilazım

O zaman hemen deniyorum ortalama değerlere netten mi ulaşacağım

Da PSU testi diyor ben GPU testilazım

Siz test sınuçlarını söyleyin, ortalama değerlere bakarız, bu test işlemcinizi ve ekran kartınızı tam güçte kullanarak PSU testi yapıyor, bizde bu sayede tepe sıcaklıkları görebiliyoruz.

Siz test sınuçlarını söyleyin, ortalama değerlere bakarız, bu test işlemcinizi ve ekran kartınızı tam güçte kullanarak PSU testi yapıyor, bizde bu sayede tepe sıcaklıkları görebiliyoruz.

Teşekkürler evde değilim umarım attığım da görürsunuz 1 gün 2 gün içinde kesin atacağım.

Üstadım selam bunu mu yapacağım
1715859567955.png

Teşekkürler evde değilim umarım attığım da görürsunuz 1 gün 2 gün içinde kesin atacağım.

Üstadım selam bunu mu yapacağım
1715859567955.png
bir de garip msi after burner ya da bunu açınca ilk sıcaklık 50 derece gösteriyor sonra 32 derece ye düşüyor 1 dk içinde normal mi

normalde böyle testler 1 saat 30 dk arası bir şey de yapılıyor sanırım hangisini yapmalıyım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı