RTX 3060 sistem uyumlu mudur?

jerayexv2

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar yeni bir sistem topladım ekte bileşenleri sundum sizce donanımın uyumluluğu konusunda bir sorun oluşur mu? Daha test etmedim oyun amaçlı kullanacağım soğutucu tercihim ise: MSI MAG CoreLiquid 360RH 360 mm Sıvı İşlemci Soğutucusu + Kontrol Fiyatları ve Özellikleri

Adsız.jpg

Gayet güzel parçalar bir araya getirmişsin. Uyumsuz olduğunu düşündüren durum nedir merak ettim. Güle güle kullanın.

Boştayken işlemci şu anki attığım soğutucu ile +37 +45 arası çalışıyor bana biraz ısınıyor gibi geldi daha ilk PC toplama deneyimim olduğu için pek de anlayamıyorum ısınması garip gibi sonucta işlemcinin özelliklerinde Max 90 derece yazıyordu.
Darboğaz olmaz. AMD Ryzen 7 5800X oldukça güçlü, keza RTX 3060'da öyle şekilde. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Boştayken işlemci şu anki attığım soğutucu ile +37 +45 arası çalışıyor bana biraz ısınıyor gibi geldi daha ilk PC toplama deneyimim olduğu için pek de anlayamıyorum ısınması garip gibi sonuçta işlemcinin özelliklerinde Max 90 derece yazıyordu.

Hocam boştaki sıcaklık stok soğutucu gibi hissettirdi ama sanırım sessiz mod kaynaklı. Yükte ne kadar oluyor?

Boştayken işlemci şu anki attığım soğutucu ile +37 +45 arası çalışıyor bana biraz ısınıyor gibi geldi daha ilk PC toplama deneyimim olduğu için pek de anlayamıyorum ısınması garip gibi sonucta işlemcinin özelliklerinde Max 90 derece yazıyordu.

Teşekkür ederim.

Bu kadar dert tasa etmeyin. Bence 37-45 arası çalışıyorsa iyi. Kullanın şu ürünü garantili ürünler satın alıyoruz. Kendini yorma. 5600 stok fanla kullanıyorum. Evet sıvı soğutucu ile çok çok iyi durum olacak. Ben oyun için aldım. Oyun oynuyorum. Şu derece bu derece kendinizi yorma artık. Kullan şu işlemciyi. Kendini de rahat bırak. Korkma işlemci ne bir şey olmaz. 🙂

Bu kadar dert tasa etmeyin. Bence 37-45 arası çalışıyorsa iyi. Kullanın şu ürünü garantili ürünler satın alıyoruz. Kendini yorma. 5600 stok fanla kullanıyorum. Evet sıvı soğutucu ile çok çok iyi durum olacak. Ben oyun için aldım. Oyun oynuyorum. Şu derece bu derece kendinizi yorma artık. Kullan şu işlemciyi. Kendini de rahat bırak. Korkma işlemci ne bir şey olmaz. 🙂

Tavsiyenizi dinlemeye çalışacağım :) teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı