RTX 3060 sistem Warzone kaldırır mı?

RAM ve işlemci olarak bayağı sıkıntı yapar. Darbogazin kralını yaşayarak düşük ayarlarda belki oynayabilirisiniz.

RTX 3060 Ryzen 3 3100 işlemcisi ile bile çıtırdan darboğaz yaparken Ryzen 3 1300 ile adeta rolantide çalışıyordur, zaten güçsüz olan Ryzen 3 1300 bir de 8 GB muhtemelen tek slot RAM ile Dual channel performansından da yoksun şekilde iyice can çekişir hale gelmiş. Oyun zaten bence halen optimizasyon açısından çok da düzgün değil, bu RAM ve işlemci ile adeta can çekişir.

Yazan herkese teşekkür ediyorum. Aslında sistemime güveniyordum RDR2 Ultra grafikle güzel bir şekilde 110 saat oynamışlığım var. Yakın zamanda Warzone indirip deneyeceğim.

Yazan herkese teşekkür ediyorum. Aslında sistemime güveniyordum RDR2 Ultra grafikle güzel bir şekilde 110 saat oynamışlığım var. Yakın zamanda Warzone indirip deneyeceğim.

RDR2'yi Ultra grafiklerde oynayarak ekran kartını olabildiğince yük altına aldınız, CoD Warzone'da ise ayarları yükselttiğinizde dahi oyun kendi yapısı gereği işlemciye yüklenmeye devam edecek. Yani RDR2 ile Warzone bu durumda çok da kıyaslanamaz.

Geri
Yukarı