Çözüldü RTX 3060 sistem Windows 11 karşılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Omer Gorgun

Hectopat
Daha fazla  
RTX 3060 Ryzen 5 5600 var 16 GB RAM var.
1 hafta önce aldım o günlerde oluyordu dün baktım karşılamıyor dedi neden öyle dedi bir anda.

Sadece bir kere Ryzen Master'den Auto overclock açtım sonra yeniden başlattı sonra hemen Default'a aldım. Eski haline yani bir de BIOS'tan sadece D. O.C. P açtım o kadar yardımcı olun rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Secure Boot ayarını açmanız gerekiyor BIOS'tan. Güvenli önyüklemeden kastı odur.
F7 ile Advanced menüye girdikten sonra bulabiliyor olmanız gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

F7 ile Advanced menüye girdikten sonra bulabiliyor olmanız gerekiyor.

Dün onu bulamadım.

FPS düşer mi Windows 11 de.

Yardım eder misiniz Secure Boot yok da.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Yardım eder misiniz? Secure Boot yok da.
Boot sekmesine girmiyorsunuz ki siz. Boot sekmesine girin. Üstte, sağ tarafta.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    212,4 KB · Görüntüleme: 13
Other OS'u UEFI yapın, ayarları kaydedip çıkın ve tekrar BIOS'a girip kontrol edin.

Tamam çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

Tekrar söylemek istiyorum denedim ama olmadı kesinlikle UEFI yede aldım birkaç kişi UEFI temiz kurulum yapman gerek diyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    48,5 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı