RTX 3060 sistemde CS 2 ölüm maçında FPS düşüşü

Bold Pilot

Hectopat
Yer
Gediz/Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam CS2'de ölüm maçı harici modlarda sorunsuz oynayabiliyorum fakat ölüm maçında oynanmayacak derecede drop giriyor sorun nedir?
Ekran kartı: RTX 3060.
İşlemci: R5 5500.

R5 5500 var RX 6600 le birlikte GO da 300-400 alırken 2 de son zaman daha kötü oldu ayar falan ne olursa olsun hep aynı veriyor oyun arada bir donuyor zaten sunucuları leş gibi her açıdan sıkıntılı oyun güncellendikçe sorunu bitmiyor daha da çoğalıyor + 144 hz 50 hz gibi geliyor tuhaf yeni sistem aldım 3 ay adam akıllı Counter oyanayabildim sonra 2 diye saçma bir şey çıktı en baba sistemlerde de öyle problem oyunda yayıncılarda da denk geldi çünkü oyun atıyor hatta adamın birini

sırf haftalık itemi için 2-3 basit eğlence falan girilip çıkılır 1 günlük

R5 5500 var RX 6600 le birlikte GO da 300-400 alırken 2 de son zaman daha kötü oldu ayar falan ne olursa olsun hep aynı veriyor oyun arada bir donuyor zaten sunucuları leş gibi her açıdan sıkıntılı oyun güncellendikçe sorunu bitmiyor daha da çoğalıyor + 144 hz 50 hz gibi geliyor tuhaf yeni sistem aldım 3 ay adam akıllı Counter oyanayabildim sonra 2 diye saçma bir şey çıktı en baba sistemlerde de öyle problem oyunda yayıncılarda da denk geldi çünkü oyun atıyor hatta adamın birini

sırf haftalık itemi için 2-3 basit eğlence falan girilip çıkılır 1 günlük
Benim de son 1 haftadır falan artık nolduysa güncelleme falan mı geldi normal maçlarda da packet loss ve drop girmeye başladı nası bi şey yaptılarsa artık oyuna çıldırmalık tam.

Geri
Yukarı