Çözüldü RTX 3060 sistemde mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

permix

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben bugün mavi ekran olayini yasadim, ilk once Opera GX uygulamasindan Discord uygulamasina gecerken bir siyah ekran oldu. 1 saniselik, sonra Exxen dizi izlemek istiyordum, 3 4 kere error 308 uyarisi verdi. Sonra mavi ekran. Windows 11 kullanıyorum.

PC'deki parcalar:
RTX 3060.
i512600KF.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynen inceleyip size ayrıntılı bilgi sunmam. Beklemede kalın.

Neden bilgi sunmuyorsunuz yahu? :D

Öncelikle şuradan yeni sürücü dosyanızı indirin:

Sonrasında bu linkteki DDU ile sürücüleri kaldırdıktan sonra indirdiğiniz dosyayı kurunuz.
Merhaba ben bugün mavi ekran olayini yasadim, ilk once Opera GX uygulamasindan Discord uygulamasina gecerken bir siyah ekran oldu. 1 saniselik, sonra Exxen dizi izlemek istiyordum, 3 4 kere error 308 uyarisi verdi. Sonra mavi ekran. Windows 11 kullanıyorum.

PC'deki parcalar:
RTX 3060.
i512600KF.
16 GB RAM.

Minidump dosyalarınızı paylaşın. Böylece size daha ayrıntılı bilgiler sunalım.

Merhaba nasıl paylasabilirim acaba.

Burada yazıyor buraya bakın ve elinizi çabuk tutun merak ettim.

Arsive ekle diye bir secenek yok, sadece ZIP'e sıkştır var ve 1 dosya var sadece. 1 kez yasadim mavi ekran.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arsive ekle diye bir secenek yok sadece ZIP'e skstir var ve 1 dosya var sadece 1 kez yasadim mavi ekran

Tamam ZIP haline sıkıştırıp atın 1 dosya bile olsa önemli

Aynen inceleyip size ayrıntılı bilgi sunmam. Beklemede kalın.

Neden bilgi sunmuyorsunuz yahu? :D

Öncelikle şuradan yeni sürücü dosyanızı indirin:

Sonrasında bu linkteki DDU ile sürücüleri kaldırdıktan sonra indirdiğiniz dosyayı kurunuz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı