RTX 3060 sistemde RDR 2 50-60 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Emirhan5445

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
Gskill 1x16 gb 3200 mhz ram
SSD veya HDD modeli
samsung 980 evo 1 tb
Ekran kartı
asus tuf gamıng rtx 3060 12 gb v2 oc
Anakart
asus prıme h 510m k
İşlemci
i5 10400f
RDR2 yüksek ayarlar 80 120 arası bir FPS alıyorum daha da artar mı diye YouTube'dan RDR2 grafik ayarları izledim yaptığımda 50 60 FPS alıyorum ve ne yaparsam yapayım ayarları eski haline getirsemde o FPS'yi alamıyorum nasıl çözebilirim?

Dosyalarla oynamışsınız herhalde veya oyunu silip yükleyin siz zaten yüksek ayarlarda 80 100 arası alıyorsunuz deli gibi bi cihaz galiba daha neyin yükseltmesi.

Tüm ayarların resmini çek at.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki ayarlar hocam ve dosyalarla oynamadım sadece oyun içi grafik ayarları ile oynadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videodaki ayarlar hocam ve dosyalarla oynamadım sadece oyun içi grafik ayarları ile oynadım.
Her şeyi en yüksek yapmışsın gölgeleri ortaya çek diğerlerini de bir seviye indir düzelir.

bazı ayarlar oyuna çıkıp girmeden olmuyor ondan oalbilir belki.

RDR2 yüksek ayarlar 80 120 arası bir FPS alıyorum daha da artar mı diye YouTube'dan RDR2 grafik ayarları izledim yaptığımda 50 60 FPS alıyorum ve ne yaparsam yapayım ayarları eski haline getirsemde o FPS'yi alamıyorum nasıl çözebilirim?

Miss gibi 80 120 FPS alıyorsunuz zaten artırmaya gerek yoktu ki.

Her şeyi en yüksek yapmışsın gölgeleri ortaya çek diğerlerini de bir seviye indir düzelir.

Geişmiş ayarlarım kapalıydı bu videoda açınca açtım sonra geri kapattım kapalıyken o ayarlar etkili olur mu?

Miss gibi 80 120 FPS alıyorsunuz zaten artırmaya gerek yoktu ki.

Ayarları en lowa çektim 80 90 alıyor fakat eski performansımda yüksek ayarlarda bu FPS'yı alıyordum zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı