RTX 3060 sisteme 4000 TL altı G-Sync destekli monitör önerisi

Tam istediğin gibi, üstelik 165 Hz. Bu monitörü uzun zamandır kullanıyorum. En memnun olduğum donanımımdır kendisi. Aldığımda 3.5 idi, şu an 4 olmuş ne yazık ki. Ürün efsane, hayran kalırsın. 0.5 ms ve tüm pivot hareketlerini destekliyor. Oyunlar için en uygunu TN panel. Daha ne olsun...
@Saint Lucia @serhatcandev siz
@GalaxySal450 ne düşünüyorsunuz bu monitör hakkında? Ben hiç görmedim bunu hiç de deneyimlemedim TN panel.

@GalaxySal450 ne düşünüyorsunuz bu monitör hakkında? Ben hiç görmedim bunu hiç de deneyimlemedim TN panel.

4K'ya f/p ürün kalmadı.
TN panel Asus için "tam istediğim ürün" yazmışsın. Bu devirde TN panel alınmaz. Çok spesifik bir monitör olmalı. AGON serisinden ya da BenQ'dan olsa anlarım.
Artık giriş seviyesi TN monitör alınmaz. Tarih oldular.
Madem Asus istiyorsun Asus TUF Gaming VG249Q Monitör (zaten serhat hocam önerdi) bakılabilir. Ha önerir miyim - asla. Tuf serisi çünkü...
Tavsiyem Acer Nitro XV242YPbmiiprx Monitör budur.
Çünkü Lenovo'da CW sorunu var. TUF serisi de balon bir seri.

Alternatifler önerilen ViewSonic ile Cooler Master GM238-FFS Monitör bu olur.

Bu monitöru 2 senedir kullanıyorum FPS rekabetci oyunlarında üstüne yok . Tn panel fpsde rakipsizdir.

4K'ya f/p ürün kalmadı.
TN panel Asus için "tam istediğim ürün" yazmışsın. Bu devirde TN panel alınmaz. Çok spesifik bir monitör olmalı. AGON serisinden ya da BenQ'dan olsa anlarım.
Artık giriş seviyesi TN monitör alınmaz. Tarih oldular.
Madem Asus istiyorsun Asus TUF Gaming VG249Q Monitör (zaten serhat hocam önerdi) bakılabilir. Ha önerir miyim - asla. Tuf serisi çünkü...
Tavsiyem Acer Nitro XV242YPbmiiprx Monitör budur.
Çünkü Lenovo'da CW sorunu var. TUF serisi de balon bir seri.

Alternatifler önerilen ViewSonic ile Cooler Master GM238-FFS Monitör bu olur.
Ben alalı 2 sene oldu bu Asus monitörü gayet memnunum hocam Tn panel filmlerde ve hikayeli oyunlarda fark yaratabilir ama FPS rekabetcide Tn panel benim açımdan daha öncelikli memnunum kısacası.

Geri
Yukarı