RTX 3060 sisteme 500W PSU yeterli mi?

Ethernet kullanıyorum, nostalji bir sistem olduğu doğrudur, ekran kartı yokken sadece Dishonored gibi Unreal Engine 3 ile yapılmış oyunları kaldırabiliyor, ama bu ekran kartı sayesinde çok da büyük olmasa da Battlefield 5 gibi Crysis ve Dishonored 2 gibi oyunları oynayabiliriyorum Very Low ayarlarda, biraz da render Dragon ile düşürüyorum haritadaki çimleri kaldırıyorum falan, rahat 120 200 FPS'e çıkıyor, ama böyle istemez miydim bull UHDR grafiklerde PUBG oynamayı ya da Full + Full ayarlarda ışın izleme olan ekran kartı ile gidip Forza Horizon 5 oynamayı, inşallah bir gün sahip olurum Allah'ın izniyle, yani ölmeden önce ilk isteğim kıbleye gitmek, ikinci isteğim modası geçip geçmemesi umurumda değil gelecekte Forza Horizon 5'i RTX (ışın izleme) aktifken Full + Full ayarlarda oynamak 😂

İstediğiniz gibi PC'ye sahip olursunuz inşallah. Senelerdir hayalini kuruyordum, ekran kartsız aldım. İnşallah Kart'ı da alacağım. Beklenti büyük, memnun eder inşallah hayırlısıyla. İşe gidip 2 aylık asgari ücretle alabilirsiniz sizde. Geldiği gibi GTA 5 Very high Online oynarım sevinçliyim. 😂🥰

İstediğiniz gibi PC'ye sahip olursunuz inşallah. Senelerdir hayalini kuruyordum, ekran kartsız aldım. İnşallah Kart'ı da alacağım. Beklenti büyük, memnun eder inşallah hayırlısıyla. İşe gidip 2 aylık asgari ücretle alabilirsiniz sizde. Geldiği gibi GTA 5 Very high Online oynarım sevinçliyim. 😂🥰

İnşallah.

Vallaha Technopat sağ olsun bir sürü internetten arkadaşım oldu, tabii ki de olur Mustafa iren yazdığında her yerde bulursun beni 😂

Geri
Yukarı