RTX 3060 sisteme oyun önerisi

Hocam bazıları başı çok sıkıcı diyor ben de sıkılırım diye indiresim gelmiyor, oyunu oynarken sarar mı?

Bir yerden sonra iyiki satın almışım dersiniz. 3. bölüm ve sonrası çok güzel sarıyor, tek oturuşta 7 saat oynamışlığım var.

Days Gone, Batman Arkham Knight ve serisi, The Witcher 3,
Days Gone'ı ileride deneyeceğim, Arkham serisini bitirdim, Witcher 3ü de 2yi oynamadan geçmek istemiyorum fakat 2nin de %60-70ini çok eskiden oynamıştım oynadığım yerleri de tekrar oynamak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası.

Bir yerden sonra iyiki satın almışım dersiniz. 3. bölüm ve sonrası çok güzel sarıyor, tek oturuşta 7 saat oynamışlığım var.
Tamamdır hocam o zaman zaten oynamak istiyordum bakarım.

Days Gone'ı ileride deneyeceğim, Arkham serisini bitirdim, Witcher 3'ü de 2'yi oynamadan geçmek istemiyorum fakat 2'nin de %60-70'ini çok eskiden oynamıştım oynadığım yerleri de tekrar oynamak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası.

Aslında The Witcher 2 30 saat oynamışım. Bitmedi. Öylede kaldı.:) sonra The Witcher 3 bitirdim. Alırsan DLC leride alman şiddetle tavsiyem. Aklıma gelmişken dyingh lıght 1 bitirdiğim için tavsiyem. Çok iyi ve keyifli bir. En yakın zamanda Türkçe dublajla bitirdiğim Uncharted oyunu ise neredeyse oyun değil film havası. Aklıma gelmişken tavsiyelerimdir hocam.

Güncel oyunlar tavsiye edeceğim. Cyberpunk2077 (buglar bayağı azaltıldı), Marvel's Spider-Man Remastered ve God of War. Bu üç oyundan ikisini RTX ve en yüksek ayarlarda akıcı oynayabilirsin ve God of War'u da ultra ayarlarda rahat oynarsın. Üçünün de hikayesi çok güzel.

Güncel oyunlar tavsiye edeceğim. Cyberpunk2077 (buglar bayağı azaltıldı), Marvel's Spider-Man Remastered ve God of War. Bu üç oyundan ikisini RTX ve en yüksek ayarlarda akıcı oynayabilirsin ve God of War'u da ultra ayarlarda rahat oynarsın. Üçünün de hikayesi çok güzel.
Hocam Spider-man çok sıktı beni %60 küsürlerdeydim ama sildim her görevde aynı mekanik vardı arkham serisini çok sevmeme rağmen spider-mane alışamamıştım, God of Waru da bitirdim, Cyberpunk 2077yi de sokakçı olan karakter olarak yine yarısından fazlasını oynamıştım ama geforce now ile oynadığım için bitirememiştim şimdi iş adamı olarak deneyeceğim yakında teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı