RTX 3060 sisteme PSU önerisi

Daha iyisi varken daha kötüsünü önermen hoş mu?

Tabii ki değil fakat ben atılan linkteki PSU'yu bilmiyordum özellikleride linkte yazmıyordu, sonra atılan rehberide göremedim çünkü bir sürü mesaj geliyor arada kayboldu, fakat sizin cahil vs. şeyler demeniz gerçekten çok kalp kırıcı. Bu lafları hak edecek bir şey yaptığımı sanmıyorum.

@RPM cahil falan ağır olmuyor mu sizce de? :D burada 4 5 kişi toplanıp üzerime gelmeniz sizce hoş mu? :D
1 saat oldu, anlatıyoruz sana daha iyi olduğunu. Senin dediğin tek şey "Koskoca Thermaltake kötü PSU yapmaz. Bu daha iyi. Onun sertifikası yok, bunun bronz sertifikası var." gibi şeyler olduğu için cahilliğe giriyor :)

@RPM ilk fark ettiğim an fark ettiyseniz savunmayı bıraktım önüme bilgi koyulduğu halde almamakta diritecek değilim. Sadece çok fazla mesaj geliyor atılan linki göremedim bu kadar basit.

O zaman tartışmaya gerek yok, olay kapandı.

Ben konuyu yüzeysel okudum ve bu yorumu yaptım.

Her neyse, iyi forumlar.

Özür dileriz ama oruçlu oruçlu çok direttiniz. O kadar gösterdim, tier list attım vs umursamadın.

Tabii ki umursadım ama detaylı bir şekilde bakamadım çünkü mesaj atıyorduk birbirimize ve tier listte özellikleri yazmıyordu sadece sıralanmışlardı. İlk fark ettiğim anda zaten hatamı anlayıp sustum ve uzatmadım.

Bu 10 sayfalık konuşma bana bunu anımsattı. (Dalga geçmek gibi bir amacım vs yok, aklıma geldi sadece.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı