RTX 3060 stokları hemen biter mi?

Ya 329 dolar karta yani 2200 tl stok varken 5500 6000 diyenler siz kazıklanmaya alışmışsınız. 3060ti ilk çıktığında gamegaraj stok varken uyguna koymuştu teknobiyotik falan baya yüksekti.

Şahsen hızlı davranmayı düşünmüyorum. Değerindeki fiyatlara gelmeden kart almayacağım. 3060'lar da uygun olmayacak çünkü. Nvidia sitesinde 3200TL'den başlayan fiyatlarla diye duyuruldu. Kart 6-7 bin TL. Niye alayım ki.
O zaman daha çok beklersin hocam :)
RTX 3080 ilk geldigin de 9700 Tl ye almıştım ve arkadaşım bana salak mısın? Fiyati dusucek ilk ciktigi için bu kadar fiyati yuksek kaziklanmisin demisti. Simdi keske 3 4 tane alsaydim diyorum.
Hala bu kafada olan forum üyeleri var.
İyi yapmışsınız hocam, ben zamanında epey bir miktar aldım 9-10-11 bandından.
Odamda tozlanmıştı..
Sonrası malum 15 ve 19 arası sapladım pardon sattım miningcilere, zorla satmıyoruz sonuçta.
Arz & Talep meselesi ^.^
Zeki adamlar asla akıl almaz, öneri ve tavsiye alır.
Risk güzel şeydir.
Deneyin. :cool:

O zaman daha çok beklersin hocam :)

Hala bu kafada olan forum üyeleri var.
İyi yapmışsınız hocam, ben zamanında epey bir miktar aldım 9-10-11 bandından.
Odamda tozlanmıştı..
Sonrası malum 15 ve 19 arası sapladım pardon sattım miningcilere, zorla satmıyoruz sonuçta.
Arz & Talep meselesi ^.^
Zeki adamlar asla akıl almaz, öneri ve tavsiye alır.
Risk güzel şeydir.
Deneyin. :cool:
Beklerim valla hiç acelem yok. Bedava’dan upgrade yapacağım. :). 2700’e aldığım RX5700XT’yi 7000’e sattım. Huzurla beklerim.😀

Nvidia'nın attığı adım sizi yanıltmasın. 3060, eğer ki bahsi geçen fiyatlardan piyasaya sürülürse miningciler yine kapış kapış alacaklardır. Mining tarafında bir rağbet yine söz konusu olur diye düşünüyorum. O fiyat bantlarına alternatif bir ekran kartı bulamazlar. Kimse de eski piyasası 2000 lira olan ekran kartına, 3060 duruyorken 7000-8000 lira vermek istemeyecektir.

Geri
Yukarı