RTX 3060 tahmin edilen fiyatta olmayacak

Bugünleri unutmayın arkadaşlar işler düzeldiğinde firmalardan sipariş vereceğiniz zaman bugünler aklınıza gelsin, tam bir şark kurnazlığı yapıp 300 küsur Dolar'lık kartları kaç paralara çıkarttıklarını unutmayın.

Alacak olan varsa Amazon Avrupa'yı takip edin mutlak uygun fiyatlara stok düşecektir. Üstelik 2 yılda Amazon Avrupa garantisi dahilinde bu firmalara para yedirmeyin.

Diyeceklerim bu kadar.

Evet. 12 GB olan model.
Tekli satışı bilemem ama sistem olarak satılacağı zaman kesinlikle 8K üstünde olacaktır, adamlar resmi resmi açıkladı. Kanıtını da attım zaten, hiç uğraşmaya gerek yok.

Fiyatların düşmesini bekleyenlere ben de dahil olacağım yarın. Hayırlısı. Umarım yakında fiyatlar düşer. Artık birilerinin ekran kartı satması gerekiyor yoksa insanlar birbirini vuracak ekran kartı almak için.

Fiyatların düşmesini bekleyenlere ben de dahil olacağım yarın. Hayırlısı. Umarım yakında fiyatlar düşer. Artık birilerinin ekran kartı satması gerekiyor yoksa insanlar birbirini vuracak ekran kartı almak için.
Hocam beklerseniz hiç düşmez, ben hiçbir ekran kartının zamanla düştüğünü görmedim.

Peki tekli satış ne kadar olur? 5 bini geçer mi?
Tekli satışta daha fazla olacak gibi, 3060 Ti direkt bir üst kart ve giriş seviyesi modeli bile 13.5K. Tahminen 10K civarı olur.
Umarım düşer, ancak düşse bile 7K üstü olacak gibi. Zaten ilk etapta sistem olarak satılacağı için ilerisi belli değil, hatta tekli satılıp satılmayacağı bile belli değil.

Bende ülkemi çok seviyorum ama yakında ekonomi gerçekten sağlam çökecek. Dolar azalıyor ETH artıyor bu nedir? Dün 3200 olan İ9 10850K şimdi 3600 TL.
10850K'yı DA'da 3100 TL'ye satıyorlar hocam.
Aslında bu durum bize özel değil, dünyanın her yerinde böyle.
Mesela Amazon.de'de 3070 Dual'in fiyatı 1650 Euro.

Yeni konular

Geri
Yukarı