RTX 3060 Ti 8600 TL

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 3B
Trollsün herhalde ben belki ingilteredeyim ve bana vergi uygulanmayacak adam başlığa 10300TL yazacak ve benim ülkemde 9000TL mesela ve ben senin yüzünden 400TL zarara gireceğim okumanda sıkıntı var herhalde Türkiye için başlıkta belirtilmesi gerek vergilerle 10300TL yazarsak hatalı olur neresi için vergi bilgilendirmeli.

22 Ekim'de Sakarya fen lisesinde okuyorum diye mesajını gördüm asıl troll sensin galiba? Bu kadar yurt dışını düşünüyorsanız içeriği de İngilizce yapalım sonuçta global dil herkes anlar. Gariban yurtdışındaki çalışanlar 100 birim daha ucuza alsın diye uğraşalım.

Ve ayrıca bize ne yurt dışında yaşayanlardan, ekonomik durumu daha iyi durumdalar ve onlara mı hitap edeceğiz sürekli?

Son düzenleme:
Şu konuya JP'den kart alıp ben şu paraya aldım diyenleri anlamıyorum. Hem kartın garantisi yok hem de iptal olma ihtimali var. O fırsatları yakalamak için deli gibi takip edilmesi gerektiğine girmiyorum bile.

22 Ekim'de Sakarya fen lisesinde okuyorum diye mesajını gördüm asıl troll sensin galiba? Bu kadar yurt dışını düşünüyorsanız içeriği de İngilizce yapalım sonuçta global dil herkes anlar. Gariban yurtdışındaki çalışanlar 100 birim daha ucuza alsın diye uğraşalım.

Ve ayrıca bize ne yurt dışında yaşayanlardan, ekonomik durumu daha iyi durumdalar ve onlara mı hitap edeceğiz sürekli?

İster tak ister takma bu tercih meselesi ben hitap ederim sen hitap etmezsin. Forumda İngilizce kısım var.
@TavukDoner58 her şeyi kendi etrafında mı dönüyor zannediyon isteyen belirtir isteyen belirtmez bu seni gram ilgilendirmez. Evet 15 Temmuz'da okuyorum bunuj trollükle alakasi yok ayrıca. Ben adamı düşünürüm yazarım sen yazmazsın bu seni ilgilendirmez. Forumda zaten İngilizce kısmı var gidip bakarsınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı