RTX 3060 Ti bilgisayar 21.400TL'ye alınır mı?

Mustafaulutaş

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bu Pc başlıkta belirttiğim fiyata alınır mı? Birazdan bakmaya gidiyorum. Eğer sizler de önerirseniz almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler 🙏

Yuıh be dostum, denk fiyattan AM5 sistemler var.

Yuıh be dostum, denk fiyattan AM5 sistemler var.

Reis 21.400'e anlaştık zaten pahalı diye ama yine de alınmaz mı? NVIDIA ekran kartı düşünüyorum başka önereceğin sistem var mı 21-22K bandında?

Reis 21.400'e anlaştık zaten pahalı diye ama yine de alınmaz mı? NVIDIA ekran kartı düşünüyorum başka önereceğin sistem var mı 21-22K bandında?
Var, bu sistemi böyle al. Pulse 5A-RTX 4060 - Game Garaj
Pulse 5A-RTX 4060 - Game Garaj - Google Chrome 6.03.2024 12_38_22.png

Hiçbir şekilde alınmaz. O sistem kaç eder bilmiyorum ama 16k'dan fazla etmez.

Edit: Telefondan bütün parçalara bakamadım bile daha da az edebilir kesinlikle ya düzgün ikinci el bakın ya da üstteki sıfır sistemlerden alın.

3050-60 li bilgisayar bence alınmaz. Arkadaşım pc almak istedi bana sordu bana sormasını rağmen 3060li sistem aldı. Bu fiyata 4060li sistem varken üstelik. Gitti 20-25 bin verdi böyle bir sisteme.

Çok sağ olun vallahi bana çok normal gelmişti aydınlattınız beni 🙏

Hiçbir şekilde alınmaz. O sistem kaç eder bilmiyorum ama 16K'den fazla etmez.

Edit: Telefondan bütün parçalara bakamadım bile daha da az edebilir kesinlikle ya düzgün ikinci el bakın ya da üstteki sıfır sistemlerden alın.

Başka önerebileceğiniz sistemler varsa önerilerinize açığım günceli kaybettiğimi fark ettim

3050-60'li bilgisayar bence alınmaz. Arkadaşım PC almak istedi bana sordu bana sormasını rağmen 3060'li sistem aldı. Bu fiyata 4060'li sistem varken üstelik. Gitti 20-25 bin verdi böyle bir sisteme.

Sistem önerilerin var mı reis ben yeniliğe açığım 😅

Çok sağ olun vallahi bana çok normal gelmişti aydınlattınız beni 🙏

Başka önerebileceğiniz sistemler varsa önerilerinize açığım günceli kaybettiğimi fark ettim

Sistem önerilerin var mı reis ben yeniliğe açığım 😅
20-22 bin bandında alacağın en uygun sistem attığım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı