RTX 3060 Ti coil whine sesi

tekken12

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2-3 gün öncesine kadar hiçbir şey yokken şimdi oyuna girince bilgisayardan sinek vızıldaması gibi ses geliyor, oyunu arka plana alınca gidiyor. Çok rahatsız ediyor. Kartı garantiye göndersem kabul ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2-3 gün öncesine kadar hiçbir şey yokken şimdi oyuna girince bilgisayardan sinek vızıldaması gibi ses geliyor, oyunu arka plana alınca gidiyor. Çok rahatsız ediyor. Kartı garantiye göndersem kabul ederler mi?

Coil whine sesi normal bir durum. Ancak yüksek derecede ses çıkıyorsa garantiye verebilirsin. Video atma şansın var mı? Emin misin ekran kartından geldiğinden?

Hocam bende de R5 5600 6750 XT coil whine var fakat sorun etmiyorum artık alıştım sizde takmayın kafanıza.

4070 OC kartımda sadece yüksek FPS'lerde CS:GO ETS Valorant gibi oyunlarda geliyor V-Sync'yi acinca kesiyor fakat coil whine gelsede sadece kafamı egzoz fanina dayanınca alıyorum normal diyorlar daha sistemi yeni topladım 3 hafta önce kartta coil whinr ve defo hatası vardı ızgara kısmında gittim değiştim kartı coil whinr aynı ses tonuyla devam ediyor fakat rahatsız etmiyor PSU'nün yaptırdığını düşünüyorum 750W 80+Gold Gigabyte aours.

Geri
Yukarı