RTX 3060 Ti ekran kartının hangi markası alınmalı?

Kanka güncel bir kart öneriyor rawen hocam. 3060 Ti'dan daha iyi 4060. iyisi varken kötüsünü almak mantıklı mı?
Teşekkürler,bir sorunun cevabında gördüm adam benim gibi sormuş ve ona da 4060 ti önermişti markası: zotac twin edge rtx 4060 ti 8gb. Sizce alınırmı? Güncel kullanılan bir ekran kartı mı?

Kanka güncel bir kart öneriyor rawen hocam. 3060 Ti'dan daha iyi 4060. iyisi varken kötüsünü almak mantıklı mı?

Dostum yazdığımı okumanı öneririm ben de biliyorum 4060 daha mantıklı adam 3060 Ti istemiş.

2023 model araba mı 2024 model daha hızlı araba mı? Motorla araba farklı şeyler. Verdiğin örnekler bile tutarsız.

Aynen dostum yaşın çok küçük yazdığımı anlayamıyorsun burası forum senin gibilerle kavga etmek istemiyorum.

Dostum yazdığımı okumanı öneririm ben de biliyorum 4060 daha mantıklı adam 3060 Ti istemiş.

Daha iyisini önermek varken daha pahalıya daha kötü bir ekran kartı önermeye devam edin o zaman siz. Yardım etmeye çalışıyor arkadaş. Kavgayı da siz başlattınız halbuki.

Teşekkürler, bir sorunun cevabında gördüm adam benim gibi sormuş ve ona da 4060 Ti önermişti markası: Zotac Twin Edge RTX 4060 Ti 8 GB. Sizce alınır mı? Güncel kullanılan bir ekran kartı mı?

Alınır. Fakat daha ucuzada var. Attıklarıma bakabilirsiniz.

Teşekkürler,bir sorunun cevabında gördüm adam benim gibi sormuş ve ona da 4060 ti önermişti markası: zotac twin edge rtx 4060 ti 8gb. Sizce alınırmı? Güncel kullanılan bir ekran kartı mı?
Zotac iyi bir markadır ama Valorant ekran kartından çok işlemci gerektiren bir oyundur o yüzden güncel sistem bilgilerinizi ve PSU'nuzu verirseniz düzgün bir öneride bulunabiliriz.

Daha iyisini önermek varken daha pahalıya daha kötü bir ekran kartı önermeye devam edin o zaman siz. Yardım etmeye çalışıyor arkadaş. Kavgayı da siz başlattınız halbuki.
Ben kavga da başlatmadım sadece önerdiği ürün gibi eski nesil ürünlerin sıfır alınmaması gerektiğini söyledim. Nedense arkadaş ekstra alıngan çıktı, forumda son zamanlarda çok fazla olmaya başlayan bir olay kendi yanlış fikirlerini ısrarla savunuyorlar.

Zotac iyi bir markadır ama Valorant ekran kartından çok işlemci gerektiren bir oyundur o yüzden güncel sistem bilgilerinizi ve PSU'nuzu verirseniz düzgün bir öneride bulunabiliriz.

Ben kavga da başlatmadım sadece önerdiği ürün gibi eski nesil ürünlerin sıfır alınmaması gerektiğini söyledim. Nedense arkadaş ekstra alıngan çıktı, forumda son zamanlarda çok fazla olmaya başlayan bir olay kendi yanlış fikirlerini ısrarla savunuyorlar.

Kendi fikrininde alınabileceğini söylese neyse de direkt atarlanmaya başladı.

Başlık sahibine söylemek gerekir ki eski teknolojinin sıfırı yeniye göre daha pahalıya satılıyor. 2. El piyasası da absurd duruma gelmiş. Önce yeniye bakın..

Ben de pek bu işlerden anlamam,sistem dizmeye çalışacağım markaları not ederek sırayla dizeceğim ondan araştırmaya başladım az da olsa bir bilgim var ama PSU ne demek bilmiyorum maalesef,daha ayrıntılı anlatır mısınız?

Ben de pek bu işlerden anlamam, sistem dizmeye çalışacağım markaları not ederek sırayla dizeceğim ondan araştırmaya başladım az da olsa bir bilgim var ama PSU ne demek bilmiyorum maalesef, daha ayrıntılı anlatır mısınız?

Bilmiyorsanız sistem dizmeye uğraşmayın. Paranız tam olduğunda şu kadar param var bana Valorant için sistem önerir misiniz deyin o dönemki indirimlere ve fiyatlara göre uygun bir sistem önerelim. Şu an liste yapmanın bir anlamı yok senin alacağın vakitte belki o kart çok zam yiyecek belki başka bir kart indirim görecek vb. vb.

Aynen dostum yaşın çok küçük yazdığımı anlayamıyorsun burası forum senin gibilerle kavga etmek istemiyorum.
Hocam bilgisi olmayan birini bilgilendirmek yerine boşver sen eskisini al diyip eskisini önermekle kalmayıp üstüne daha iyisini/yenisini önerenlere de kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Afedersiniz bilmiyordum o fiyata o kartın olduğunu de sus boşuna kendini haklı çıkarmaya çalışma.

Bilmiyorsanız sistem dizmeye uğraşmayın. Paranız tam olduğunda şu kadar param var bana Valorant için sistem önerir misiniz deyin o dönemki indirimlere ve fiyatlara göre uygun bir sistem önerelim. Şu an liste yapmanın bir anlamı yok senin alacağın vakitte belki o kart çok zam yiyecek belki başka bir kart indirim görecek vb. vb.

Doğru söylüyorsunuz da bir sistem dizecekken ne kadar para biriktireceğimi nereden bileyim? Olmayan bir eşyaya mı para biriktireceğim? Valorant için düzgün ekran kartı arıyorum mesela herkes 3060 ti yi kötüledi,eski dedi bende 4060 ti bir ekran kartı alacağım onun için bir fiyat ortalaması belirleyeceğim ona göre para biriktirip bir marka alacağım.Alacağım markayı belirleyim biriktirdikten sonra fiyatlarına göre seçeceğim marka zaten kesinleşir ya da ondan daha iyi bir ekran kartı ucuzlar bende onu alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı