RTX 3060 Ti FurMark sonuçları nasıldır?

İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.

Yeni değiştirdiğim kartın FurMark sonucu böyle, sizce 0 mı alayım yoksa böyle iyi mi?
Gayet iyi.

3060Ti'ler ortalama 70-72 fps verir ve yine ortalama 68-69 dereceyi görür Furmark'ta.

Sizin kart 2 fps daha fazla almış. Ortalamın da 2-3 derece üstünde ısınmış. Bence gayet iyi, 2-3 derece bir şey değilken, 3-4 fps kazancı fena değil.

GPU shark sonuçlarını da paylaşır mısın? Furmark yaparken GPU shark'a da bir bak. Power limit ya da voltage limit gibi uyarılar çıkıyor mu? En altta kırmızı olarak çıkar GPU shark'ta.

7.2K'ya almışsanız iyi kazık yemişsiniz 3070 bulunur.
Aldığı ikinci el kart sorunlu çıkarsa daha da büyük kazık yiyecekti belki? En azından bu şekilde alınca iade şansı oluyor.

Ben bu şekilde mesajlara karşıyım. Adam almış, neye göre kazık? İkinci ele güvenmiyor belki? Belki kronik sorunlu bir kart satacaklar adama? Belki OC yapıp canına okudukları bir katı satacaklar?

Son düzenleme:
Gayet iyi.

3060 Ti'ler ortalama 70-72 FPS verir ve yine ortalama 68-69 dereceyi görür FurMark'ta.

Sizin kart 2 FPS daha fazla almış. Ortalamın da 2-3 derece üstünde ısınmış. Bence gayet iyi, 2-3 derece bir şey değilken, 3-4 FPS kazancı fena değil.

GPU shark sonuçlarını da paylaşır mısın? FurMark yaparken GPU Shark'a da bir bak. Power limit ya da voltage limit gibi uyarılar çıkıyor mu? En altta kırmızı olarak çıkar GPU Shark'ta.

Aldığı ikinci el kart sorunlu çıkarsa daha da büyük kazık yiyecekti belki? En azından bu şekilde alınca iade şansı oluyor.

Ben bu şekilde mesajlara karşıyım. Adam almış, neye göre kazık? İkinci ele güvenmiyor belki? Belki kronik sorunlu bir kart satacaklar adama? Belki OC yapıp canına okudukları bir katı satacaklar?

7.2K'ya gene ikinci el aldı arkadaş?

Öyle yapmış olması benim yorumumu geçersiz kılmıyor. Genel yaklaşımdan bahsettim yorumumda zaten.

9K'ya sıfır alsa karışamam, ama ikinci el 3060 Ti'yi 7.2K'ya alması kazıkdan başka bir şey değil uzatmayın lütfen. Ayrıca Param Güvende ile alınıyordu önerdiğim ilan.

9K'ya sıfır alsa karışamam, ama ikinci el 3060 Ti'yi 7.2K'ya alması kazıkdan başka bir şey değil uzatmayın lütfen. Ayrıca Param Güvende ile alınıyordu önerdiğim ilan.
Gigabyte 3060Ti'yi ikinci el 7.2k'ya almışsa evet kötü olmuş, zira kartın sıfır zaten 9.5-10.5 arası satılıyor. Bu konuda haklısınız, ben orayı atladım. Sıfır aldığını sandım bir an dalıp.

Geri
Yukarı