RTX 3060 Ti Gaming X Trio nasıldır?

emreefe26

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar duyduğum kadarıyla MSI 3000 serisinde çok kaliteli ekran kartları üretmemiş, doğru mu bu? Yoksa boş laflar mı?
Eğer kötüyse yerine önerebileceğiniz 3060 Ti ekran kartları var mı acaba?

Hocam stokta yok, şubelerde de stokta yok. Eğer olsaydı fiyatı gerçekten iyi ve Gaming X Trio modeli zaten MSI'ın en üst seviye modellerinden birisidir. Stokta olsaydı kesinlikle alınırdı.

Hocam stokta yok, şubelerde de stokta yok. Eğer olsaydı fiyatı gerçekten iyi ve Gaming X Trio modeli zaten MSI'ın en üst seviye modellerinden birisidir. Stokta olsaydı kesinlikle alınırdı.

Boş laflar. 3000 serisinde gayet güzel modeller çıkarttı MSI.

Korkmadan stok geldiğinde bunu alabilir miyim yani? Başka bir forumda bazı olumsuz duyumlar aldım biraz korkuttu hayatım boyunca hep MSI ekran kartı kullandım ve bu duyumları alınca ister istemez bir önyargım oluştu.

MSI alma bence çok yazılım sorunu var, Gigabyte Master alabilirsin aşırı güzel, teknik ekibide çok iyi. MSI'da 3 gün yanıt beklerken Gigabyte 2 günde yanıt veriyor.
Gigabyte modelinin overclock potansiyeli daha iyi, soğutması aşırı kalın ve LCD ekranıyla istediğin sıcaklığı ve emojiler bile koyabiliyon.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    267,8 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    287,4 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:

Geri
Yukarı