RTX 3060 Ti GDDR6 ve i5 12400F ile 2K akıcı oyun oynanır mı?

Bu kartın performansı nedir tam olarak? 12400F ile 2K akıcı oynatır mı?

Cyberpunk ve yeni çıkacak büyük oyunlarda Ultra+RT 60 FPS altında düşer. RX 6800 daha sağlıklı olacaktır benzer bütçede bulabilirseniz ama RT performansı tabii ki bir NVIDIA değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk ve yeni çıkacak büyük oyunlarda Ultra+RT 60 FPS altında düşer. RX 6800 daha sağlıklı olacaktır benzer bütçede bulabilirseniz ama RT performansı tabii ki bir NVIDIA değil.

DLSS ile yüksek FPS vermez mi?

Oynanır ama uzun vadeli olmaz. Daha almadıysanız bütçe nedir?
Almadım hocam. Sistem toplayacağım da karar vermeye çalışıyorum.

DLSS derecesine göre ve oyundan oyuna değişiyor. Ben DLSS Kalite yaparak oynuyorum. Sırf CyberPunk 60 FPS değil diye oynamadım mesela. Ucu ucuna 2K Ultra kartı bu. Ha ama sorarsan 2021 e kadar ve bazı 2021-2022 üretilen oyunlar için mükemmel 2K oynanıyor.
2K low ile 1080P high grafik farkı nedir hocam, gözle görülür derecede iyi mi? 1080p yeter mi?

Etkisi olur ama balanced üstünde görüntüyü bozuyor. Ayrıca uzun vadede VRAM de yeterli değil.
Uzun vadede boşa yatırım olur gibi doğru mu? 1 2 yıllık süreçten mi bahsediyoruz burada peki?

2K Low ile 1080p high grafik farkı nedir hocam, gözle görülür derecede iyi mi? 1080p yeter mi?

Uzun vadede boşa yatırım olur gibi doğru mu? 1 2 yıllık süreçten mi bahsediyoruz burada peki?

Evet 2 yıl diyebiliriz az çok. Ayrıca monitör kaç inç olacak ve daha almadıysanız bütçeniz nedir? Çünkü high-Low farkı oyundan oyuna değişiyor Low RDR2 de rezalet iken Forza'da gayet yeterli.

Evet 2 yıl diyebiliriz az çok. Ayrıca monitör kaç inç olacak ve daha almadıysanız bütçeniz nedir? Çünkü high-Low farkı oyundan oyuna değişiyor Low RDR2 de rezalet iken Forza'da gayet yeterli.

Dell 165Hz. Monitör kullanıyorum şimdilik. Valorant oynuyorum, 2 yıl idare ederse 3080 bütçesine çıkacağıma bu kartı alıp 1080p devam ederim diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı