RTX 3060 Ti gerçek mi?

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Stoklar için geziniyordum ve karşıma bir ürün çıktı, yabancı bir site ancak fiyatı çok uygun. Bu site güvenilir mi? Bu ekran kartı alınır mı? Uzun süredir babamla stok bekliyoruz, güvenilirse hemen alacağız.

EVGA marka iyi midir?

Son düzenleme:
Stoklar için geziniyordum ve karşıma bir ürün çıktı, yabancı bir site ancak fiyatı çok uygun. Bu site güvenilir mi? Bu ekran kartı alınır mı? Uzun süredir babamla stok bekliyoruz, güvenilirse hemen alacağız.

EVGA marka iyi midir?
Sence site ne kadar güvenli duruyor?

Markalara çok takılma. Onu yapan insanların diğer markaları yapan insanlardan hiçbir farkı yok. Tabi ki iyidir.
Peki site güvenilir mi?
Sence site ne kadar güvenli duruyor?
Hiç.
EVGA NVIDIA kanadında kart üreten bir firma MSI veya ASUS'dan farkı yok benim için güzel markadır. Siteyi daha önce görmedim fikrim yok.
EVGA konusunda sorun yok, siteye güvenemiyorum.

EVGA oldukça iyi bir markadır, kartı hemen alamıyorsun ön sipariş veriyorsun anladığım kadarıyla ve zaten 1.5-2 ay sonrasına tarih vermişler ama fiyatı oldukça uygun, güvenilir mi bilemiyorum çünkü siteyi ilk defa duydum.

Site güvenilir değil. Aşağıdaki linki kontrol edin herkes şikayetçi olmuş. Dolandırıcıya kaptıracak kadar paranız varsa fazlasını verin bildiğiniz yerden alın.

Geri
Yukarı