RTX 3060 Ti gerçek mi?

Bence mantıklı değil site güvenilir durmuyor. Amazon TR, DE ve UK üzerinden kart kovalamanı öneririm. Ben 5 gün kart kovaladım ve RTX 3070 Tuf aldım 6600 liraya. 5500 liraya 3060Ti Gaming X aldı bir arkadaşım, 7000 liraya RTX 3070 Suprim X aldı başka bir arkadaşım. Ve ben de 2 kere kart alıp iptal ettim sonradan içime sinmedi. Yoksa 1-2 gün sonunda da alabiliyordum. Hem herhangi bir sorun yaşarsan da Amazon gibi kaliteli bir firmayla muhattapsın sonuçta.

Redditte scam olduğuna dair yorumlar atılmış site ile ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Site güvenilir mi bilmiyorum ama EVGA çok güzel bir markadır.

Bence mantıklı değil site güvenilir durmuyor. Amazon TR, de ve UK üzerinden kart kovalamanı öneririm. Ben 5 gün kart kovaladım ve RTX 3070 TUF aldım 6600 liraya. 5500 liraya 3060 Ti Gaming X aldı bir arkadaşım, 7000 liraya RTX 3070 suprim X aldı başka bir arkadaşım. Ve ben de 2 kere kart alıp iptal ettim sonradan içime sinmedi. Yoksa 1-2 gün sonunda da alabiliyordum. Hem herhangi bir sorun yaşarsan da Amazon gibi kaliteli bir firmayla muhatapsın sonuçta.

Hocam olmuyor inanın arıyorum yok yani. De ve UK giriyorum ama 1 2 tane satıcı anca çıkıyor onlar da 1000 dolara koymuş almaya kalksam 15 bine gelecek. Şu anda satmayan hangi satıcının ilerde satılığa koyacağını bilmenin yolu yok ki.

Hocam olmuyor inanın arıyorum yok yani. De ve UK giriyorum ama 1 2 tane satıcı anca çıkıyor onlar da 1000 dolara koymuş almaya kalksam 15 bine gelecek. Şu anda satmayan hangi satıcının ilerde satılığa koyacağını bilmenin yolu yok ki.
Bilmenin yolu yok evet gün boyu takip etmek gerekiyor. Dediğim tarzda stok girdiği zaman 1-2 dakika içinde bitiyor zaten. Donanım Haber Forum'da stok takibi için bir konu var. Oraya da atıyolar yakalayabilirsen ordan da takip edebilirsin. Amazon üzerinden istediğin kartları bir liste haline getirip vakit buldukça refresh atıp kart takibini böyle yapabilirsin.

Geri
Yukarı