RTX 3060 Ti görüntü gelip gidiyor

Meteakyz

Decapat
Daha fazla  
RTX 3060 Ti ekran kartı aldım. PC'yi açıyorum ekran geliyor 5 saniye sonra gidiyor bunun sebebi ne olabilir? 600W Zalman 80 Plus PSU kullanıyorum. Bu ekran kartını almadan önce RX 470 kullanıyordum.

Monitör ilk açılışta görüntü geliyorsa sonra gidiyorsa kablo kıvrım yerlerini oynayın olmuyorsa monitör besleme kondansatörleri şişmiş veya arızalanmıştır değişmesi gerekir. Eğer eski bir monitorse arka aydinlatmalari bozulmuş olabilir. Işık tutarak görüntü olup olmadığını kontrol edin.

Farklı bir kablo deneyin. Ekran kartının bütün çıkışlarını deneyin.

RTX 3060 Ti ekran kartı aldım. PC'yi açıyorum ekran geliyor 5 saniye sonra gidiyor bunun sebebi ne olabilir? 600W Zalman 80 Plus PSU kullanıyorum. Bu ekran kartını almadan önce RX 470 kullanıyordum.

DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırıp, NVIDIA sürücüsünü kurun, AMD sürücüleri NVIDIA kart ile sorun çıkarır.

Sürücüleri kaldırmadın mı , eski ekran kartını tekrar tak ve amd cleanup programını indirip sil driverleri.

Monitör ilk açılışta görüntü geliyorsa sonra gidiyorsa kablo kıvrım yerlerini oynayın olmuyorsa monitör besleme kondansatörleri şişmiş veya arızalanmıştır değişmesi gerekir. Eğer eski bir monitorse arka aydinlatmalari bozulmuş olabilir. Işık tutarak görüntü olup olmadığını kontrol edin.

Farklı bir kablo deneyin. Ekran kartının bütün çıkışlarını deneyin.

Monitör yeni eve en son çalışıyor du.

Sürücüleri kaldırmadın mı , eski ekran kartını tekrar tak ve amd cleanup programını indirip sil driverleri.
Eski ekran kartı elimde yok ne yapmalıyım

İşlemcinizden görüntü alabiliyor musunuz , apu mu?

Format atmanız son çare o zaman yapacak bir şey yok
Yok hocam APU değil.

Eş dosttan format usbsi hazırlayın getirin kurun bios üzerinden , ama hiç öyle bir şansınız yoksa mecbur bilgisayarcıya yaptıracaksınız bu işlemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı